cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіІнформація для підприємців
 
 
 
Хмільник: 11 листопада - «Ярмарок кредитів» для малого та середнього підприємництва

З метою активізації діяльності малого та середнього бізнесу та полегшення їх доступу до кредитних ресурсів Агенція регіонального розвитку Вінницької області та Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації проводять «Ярмарку кредитів» для малого та середнього підприємництва.

Суть заходу полягає в тому, щоб створити платформу для комунікації представників банківських установ, які надають кредити для розвитку бізнесу та представників МСБ.

Розпочати захід планується офіційним відкриттям за участі керівництва області та короткими презентаціями банківських установ. Після цього захід переходить у формат «світового кафе», коли до представників банків будуть підходити зацікавлені представники МСБ та спілкуватися щодо умов кредитування.

Такий формат створить зручне середовище для зацікавлених сторін: банківські установи матимуть змогу представити свої продукти з кредитування в умовах рівного конкурентного середовища, а МСБ отримають можливість отримати інформацію про наявні ресурси відразу в одному місці, витрачаючи мінімум часу та зусиль.

Захід відбудеться в конференц-залі ТРЦ «Мегамол» на 3-му поверсі 11 листопада 2016 року о 10.00, м. Вінниця, вул. 600 – річчя, 17, (початок реєстрації о 09.45). Просимо поінформувати Асоціацію про участь до 09.11.2016 року (тел. 067-431-12-81 або e-mail: voaoms@gmail.com).

«Ярмарок кредитів» стане своєрідною комунікаційною платформою, яка об’єднає інтереси з одного боку надавачів кредитів, а з іншого – отримувачів кредитів. З метою широко висвітлення заходу, будуть запрошені представники ЗМІ.
 
 
 
До уваги  суб’єктів господарювання, що займаються туристичною діяльністю!
 
 
5-7 жовтня 2016 року у м. Ташкент Національною компанією «Узбектуризм» буде проведено Міжнародний Ташкентський туристичний ярмарок (МТТЯ-2016) «Туризм на Шовковому шляху».

Зазначений захід проводиться за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації ООН  (UNWTO), Національної компанії «Узбектуризм», Міністерства зовнішніх економічних зав’язків, інвестицій і торгівлі та Міністерства по справах культури і спорту. Організатори передбачають, що цього року захід відвідають понад 300 учасників майже 30 країн світу.

Для отримання додаткової інформації необхідно звертатись до координатора  проекту – Саіди Хаджаханової тел.моб. +998 90 345 70 75; тел. +998 71 233 07 33; тел./факс. +998 71 233 11 68; + 998 233 33 69;  e-mail: ria-uz@yandex.ru; tashkentinternational@gmail.com. Додаткова інформація на сайтах: www.tourfair.uz; www.welcomeuzbekistan.uz.              

14-16 жовтня 2016 року в Республіці Польща відбудеться  туристичний ярмарок World Travel Show 2016.              

World Travel Show 2016 – це захід для всіх фірм та фізичних осіб, які працюють в сфері туризму та подорожей. Більше того, це ідеальне місце для промоції країн та регіонів. Ярмарок – це добра нагода для встановлення нових бізнес-контактів і знаходження нових клієнтів. На World Travel Show 2016 гості та учасники виставкового заходу матимуть змогу ознайомитись з найновішими трендами, які будуть використовуватись в наступному сезоні Зима 2016/2017 і Літо 2017.

Під час ярмарку будуть також проходити супровідні заходи, а саме Ярмарок міжнародного караванингу (автомобільного туризму) і кемпінгу, байк-шоу, шоу водного і зимового спорту, а також Міжнародний конгрес інновацій в туристичному  секторі, міжнародні змагання з велоспорту, різноманітні навчання з найновіших трендів туризму, зустрічі з спортсменами, показами кулінарії 6 континентів та багато іншого.

Щодо організаційних питань та отримання детальної інформації представникам бізнесу необхідно звернутись до проект-менеджера  ярмарку  пані Агнешкой Фауст  e-mail: a.faust@warsawexpo.eu.

Готелі для проживання учасників виставки World Travel Show 2016  доступні за посиланням: http://warsawexpo.eu/dla-odwiedzajacych/baza-hotelowa


Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради
Довідки  за телефонами: 2-26-76, 2-21-75

 
До уваги представників бізнесу!
 
Інформуємо, що у рамках співпраці Ради голів державних адміністрацій з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, відбудеться відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямком «Інновації та ефективність в агробізнесі».

Для участі в програмі стажування запрошуються:
-         Агрохолдинги;
-         Агро-Асоціації;
-         Виробники продуктів харчування, що мають власні фермерські господарства;
-       Фермерські господарства (переробка або упаковка продукції рослинного і тваринного походження, в тому числі органічної продукції);
-         Виробники насіння і добрив;
-         Племінні господарства;
-         Компанії що спеціалізуються на продажі матеріалів і устаткування сільськогосподарського призначення.
Вимоги до кандидатів:
-         Досвід на керівній посаді від 3-х років;
-         Керівна посада у своїй компанії;
-         Володіння англійською мовою не є обов’язковим.
Термін стажування в США: з 13 серпня до 03 вересня 2016 року.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 квітня 2016 року.

Слід зазначити, що Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад, проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години, медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період стажування.

Документи для конкурсу:
1.     Анкета з фотографією заповнена російською і англійсько мовами;
2.     Копія першої сторінки закордонного паспорту;
3.     Лист рекомендація (обов’язковий переклад англійською мовою).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Більш детальну інформацію про програму, умови участі, зразок анкети на участь, інструкція з заповнення, знаходиться на сайті: www.glavrada.org.
 
Контактна особа:
Координатор програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Шкнеєва Наталія - тел.: +38 044 521 5222, моб. тел.:+38 095 274 0215, факс: +38 044 521 5430, e-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov.
 
     Економічний форум

Інформуємо, що 20 травня 2016 року у м. Гомель, Республіка Білорусь, відбудеться XIII економічний форум.

В рамках Гомельського економічного форуму проходитиме також Міжнародна виставка-ярмарок  «Весна в Гомеле» (19-21 травня 2016 року), що надає можливість учасникам та гостям форуму вивчити економічний потенціал Гомельської області та встановити контакти як з місцевими, так і з міжнародними компаніями.
Детальна інформація на сайтах: www.gomel-forum.by та www.gomel-region.by.

Контакти:
Організатори форуму – тел. (+375 232) 754720, 754721, 703490, 754723;
 

До уваги представників бізнесу!

 
Інформуємо про можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектора «Стратегічне управління бізнесом» («Strategic Business Management»), розрахованої на бізнес-лідерів та підприємців. Програма організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA).

Учасники Програми отримають навички з успішного ведення власного бізнесу, розуміння механізмів зі стимулювання розвитку приватного сектора та оволодіють інструментами для розробки плану дій з Розвитку приватного сектору на батьківщині. Цей план дій розроблятиметься у співпраці з учасниками пов'язаної навчальної програми - «Стратегії розвитку приватного сектору» («Private Sector Growth Strategies»).

Захід проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств.

Інформація щодо умов Програми, вимог до кандидатів та способів складання документів розміщена на сайті www.privatesectordevelopment.se у розділі «Strategic Business Management».

Кінцевий термін складання  заявок на участь у Програмі – 2 травня 2016 року.

Увага! Виставки!

І. Інформуємо, що з 22 по 25 травня 2016 року у Сполучених Штатах Америки планується проведення спеціалізованої виставки «TechConnect World innovation 2016».

Виставка проводиться на щорічній основі та присвячена інноваційним технологіям у якій візьмуть участь більше ніж 5 тисяч компаній з усього світу та понад 1 тис. представників американських федеральних органів влади.

Представникам українських науково дослідних кіл надається можливість продемонструвати і представити вітчизняні ідеї та потенційні наукові проекти, налагодити прямий контакт з провідними світовими та американськими компаніями, а також з державними установами США, які зацікавлені у інноваційних розробках.

Слід зазначити, що організатори виставки висловлюють попередню готовність забезпечити участь України у заході на пільгових умовах, зокрема надати виставковий павільйон за 40 тис. дол., половина цієї суми має бути сплачена в найкоротші терміни(умови участі додаються).

Контактна особа у Посольстві: О.М. Осадчий, тел.: (202)349-29-36

Додатки(в електронному вигляді):

1.     Інформаційні матеріали щодо умови участі України англ. мовою на 1 аркуші;

2.     Вартість участі у минулорічній виставці TechConnect англ. мовою на 65 аркушах.

ІІ. Інформуємо, що 9-13 травня 2016 року у м. Доха, держава Катар, відбудеться 13-а міжнародна будівельна виставка “Project Qatar”, у якій планують взяти участь низка регіональних і міжнародних будівельних компаній.

Даний захід проводитиметься під патронатом Прем’єр-міністра, Міністра внутрішніх справ Катару шейха Абдулли Аль Тані та вважається найбільшим заходом у Катарі в галузі будівництва.

В рамках “Project Qatar” традиційно проходить також Міжнародна виставка «Qatar Stone Tech – 2016» на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування «Heavy Max - 2016», в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин і кранів для потреб великих будівельних проектів.

Виставка є унікальною платформою для ознайомлення з наявними будівельними проектами, реалізація яких потребує залучення іноземного досвіду і технологій та надає можливість учасникам та гостям форуму встановити контакти як з місцевими, так і з міжнародними профільними компаніями задіяними у реалізації проектів із розвитку катарської інфраструктури.

Детальна інформація щодо умов участі знаходиться на сайті організаторів заходу: www.projectgatar.com

Контакти:

Посольство України в Державі Катар – e-mail: emb_ga@mfa.gov.ua, web: http://gatar.mfa.gov.ua;
МЗС – e-mail: uens@mfa.gov.ua

Бізнес - форум

В рамках роботи направленої на розвиток реального сектору економіки регіону повідомляємо:

1) 4-5 травня 2016 у м.Сараєво (Боснія і Герцеговина) відбудеться 7-а Міжнародна інвестиційна конференція «Сарєво бізнес форум 2016».

Основна мета форуму – сприяння залученню інвестицій та економічний розвиток у сферах енергетики, інфраструктури, с/г, інформаційних технологій, туризму.

Більш детальна інформація на сайті – http://www.sarajevobusinessforum.com/

2) Підприємцям та менеджерам Вінницької області пропонується можливість стажування у Німеччині за Програмою ділового партнерства «FitforPartnershipwithGermany».

Основні напрямки стажування - економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація у сферах енергоефективності в промисловості; будівництві, санації будівель і споруд; поновлюваних джерел енергії; охорони здоров’я, утилізації відходів, с/г та ін.

Більш детальна інформація на сайті - http://ukraine.managerprogramm.de.
 

Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради 
 
 
 
Увага підприємці! Узбекистан експортує !
 
Підприємства Республіки Узбекистан проявили зацікавленість до експорту в Україну своєї продукції, зокрема хімічного добрива, текстильних виробів та інше.

4-5 лютого 2016 року проходитимуть переговори з представниками АО «Markazsanoateksport» (Узбекистан) щодо об’ємів експорту наступних хімічних добрив: карбамід, аміачна селітра, сульфат, амоній, амофос, супрефос, хлористий калій, КАС, АФУ, нітрофос.

Зустріч проходитиме в приміщенні Посольства Республіки Узбекистан в Україні (м. Київ, вул. Володимирська, буд.16).

Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради


Цікаво! Підприємці - співпраця!

 

Іранська компанія з експорту обладнання та послуг у галузі водної індустрії та електроенергетики «САНІР» готова до співпраці у сфері інженерно-технічних послуг у галузях водного господарювання та електроенергетики з українськими підприємствами, що діють у зазначених галузях.
 

Більш детальніша інформація знаходиться за посиланням http//www.sunir.com

Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради


 
Увага підприємці!« ТЕНДЕРИ»!
 
Грецька Республіка оголосила тендери на виконання інженерно-будівельних робіт та реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої комунальної та транспортної інфраструктур.
 
У разі зацікавленості, за більш детальною інформацією про державні закупівлі товарів та послуг в Греції звертайтесь за телефоном: +30210 68 00 230, за електронною адресою: emb_gr@mfa.gov.ua, контактна особа: Гребенюк М.С.
 
 
Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради

  
Увага підприємці!«Виставкові заходи»!
 
ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) запрошує на нижченаведені виставкові заходи, які відбудуться з 10 по 13 листопада 2015 року. Організаторами виставок є Мінрегіон, Мінприроди, Мінагрополітики, Держенергоефективності, Держводагенство, ТОВ  «Міжнародний виставковий центр».

ХІІІ Міжнародний водний форум «
AQUAUKRAINE-2015» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби, трубопровідна арматура, система контролю якості води, прибори обліку витрат)

ХІІІ
«Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех-2015» (комунальна техніка, спецтехніка, комунальна теплоенергетика, енергозберігаючі технології для ЖКГ, управління відходами, благоустрій міста)

VIII
Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетики-2015» (енергозберігаюче обладнання та матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, побуту, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії)

ІІІ Спеціалізована виставка «Екологія-2015»
(екологічний моніторинг, очищення промислових викидів в атмосферу, поводження з відходами виробництва та їх утилізації, очищення та відновлення грунтів)

VI
Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо-2015» (дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, технічні засоби безпеки дорожнього руху, технології для будівництва та утримання доріг)

V
Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2015» (промислове та житлове будівництво, будівельні технології, матеріали, обладнання, інструмент; енергозбереження в будівництві)

ХІІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ-2015»
сільськогосподарська техніка, зернозберігання, кормовиробництво, обладнання для тваринництва та птахівництва, ветеринарія.

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудеться науково-практичні заходи: Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства»; Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності та альтернативної енергетики; галузеві конференції та семінари.

Відвідування заходів – безкоштовне.

За довідками звертатися за тел.: (044)201-11-62; 201-11-59; 201-11-68; сайт: www.iec-expo.com.ua
 
 
Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради

 
Хмільник: З 1 вересня знову зросли ціни на алкогольні напої
 
Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957» від 17.06.2015 р. № 426.  

Згідно з документом, з 1 вересня 2015 року підвищується розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

Із постановою можна ознайомитися тут: (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/426-2015-%D0%BF).


Управління економічного розвитку та євро інтеграції Хмільнику міської ради

 

 

 

 
Увага! «Бізнес-форум «Словацька коопераційна біржа 2015»!

10 листопада 2015 року у місті Братислава (Словаччина) відбудеться щорічний бізнес-форум «Словацька коопераційна біржа 2015»
 
Організатором Словацької коопераційної біржі є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки. З 2007 року Біржа є найбільшою міжнародною подією, яка надає майданчик для проведення ділових зустрічей для словацьких та зарубіжних компаній.
 
Учасникам форуму надається можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами можливості співпраці, участь у тендерах, пропозиції щодо створення спільних підприємств в таких галузях як машинобудування, автомобільна промисловість, енергетика і сфера інформаційних технологій.
 
У разі Вашої зацікавленості щодо участі у бізнес-форумі просимо звертатись до контактних осіб, а саме:
 
1.     Мартіна Бабейова, територіальний менеджер SARIO (спілкування можливе російською мовою); телефон: +421258260271; електронна адреса: babeiova@sario.sk;
 
2.     Павол Долги, президент Словацько-Української торгової палати (спілкування можливе російською мовою); e-mail: dolhy@suok.info; моб. +421915960228
 
3.     Ондрей Сребала, секретар Словацько-Української торгової палати (спілкування можливе російською та анлійською мовами) e-mail: secretary@suok.info; e-mail: suok@suok.info моб. +421903708156
4.     О. Кицун, радник ПУ в СР; тел.: +421259202823; e-mail: oksana.kytsun@:mfa.gov; cmbsk@mfa.gov.ua
 
 
Управління економічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради

 

 
До уваги хмільничан-підприємців! 30-а Індонезійська торгівельна виставка!
У період з 21 по 25 жовтня 2015 року у місті Джакарта (Республіка Індонезія) планується проведення 30-ї Індонезійської торгівельної виставки.

Захід спрямований на популяризацію якості продукції «Зроблено в Індонезії» на світовому ринку, розвиток бізнесу та інвестиційних мереж, а також на підвищення потенціалу для тих, хто шукає бізнес-можливості у виробничому секторі Індонезії. Для делегації з України організаційний комітет виставки та Міністерство торгівлі Індонезії надаватиме пільги, а саме: безкоштовне розміщення на дві ночі під час виставки; безкоштовний трансфер з аеропорту в готель; безкоштовний трансфер: готель-виставковий центр-готель; безкоштовне використання бізнес лаунджу у виставковому центрі; безкоштовний WI-FI.
 
У разі зацікавленості, за більш детальною інформацією звертайтесь до представників Посольства Республіки Індонезія в Україні за електронною адресою: kbri@indo.ru.kiev.ua; kabidekon@indo.ru.kiev.ua або на офіційному веб-сайті організаторів: www.tradexpoindonesia.com
 
Управління економічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради
 
 
До уваги хмільничан-підприємців!

З метою розширення співробітництва та взаємовигідної торгівлі з країнами Близького Сходу у сфері сільськогосподарського виробництва, планується проведення 10-12 листопада 2015 року в Державі Катар, м. Доха 4-ї Міжнародної сільськогосподарської виставки.
 
За підтримки Посольства України у Державі Катар розпочата робота щодо формування делегації, яка планує в період з 8 по 12 листопада 2015 року здійснити візит до Держави Катар та взяти участь у 4-ї Міжнародній сільськогосподарській виставці.
 
Протягом зазначеного візиту передбачається проведення бізнес-консультацій з діловими колами Держави Катар, на яких планується обговорити актуальні питання співробітництва з питань сільськогосподарської сфери діяльності.
 
Участь у колективному стенді складає $2 224, загальна сума кошторису може змінюватись та сплачується у гривнях по курсу на момент оплати, за рахунок збільшення та зменшення виставкової площі та екскурсії.
 
У разі зацікавленості, за додатковою інформацією звертайтеся до контактних осіб ICC Ukraine:
 
- віце-президент Гресь І.Б., контактний телефон +38(044)272-64-06, електронна адреса: grib@iccua.org та скап: igor_grib;
 
- заступник директора департаменту ЗЕД Кочубей О.О., контактний телефон: +38(044)279-70-08, електронна адреса: deputy@iccua.org
 
Управління економічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради
 

 

Увага!!! ХІІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України»

З 22 по 24 вересня 2015 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України проводить ХІІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».


Форум відбудеться на території Міжнародного виставкового центру (м. Києв, Броварський проспект, 15), його організатори – Міненерго вугілля та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».
У програмі Форуму:
- «Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2015» (далі – Виставка). Тематика виставки формується за розділами: «Електротехнічне обладнання», «Лінії електропередач. Кабелі та проводи», «Промислова світлотехніка», «Енергетичне обладнання», «Гірничі машини та обладнання», «Автоматизація, управління, облік систем електропостачання».
 
- Галузева експозиція «ПЕК України», яку представляють провідні державні енергетичні підприємства та компанії, такі як НАК «Нафтобаз України», ДП НАЕК «Енергоатом», ДП НЕК «Укренерго», ПАТ «Укргідроенерго» презентуватиме різні інвестиційні проекти паливно-енергетичного комплексу.
 
- Ділова програма Форуму: засідання, тематичні «круглі столи», конференції, присвячені питанням реформування галузей паливно-енергетичного комплексу та реалізації державної політики у сфері енергетики. Також у рамках Форуму відбудеться ІІ Всеукраїнський семінар інженерів енергетиків, присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством, застосуванням новітніх технологій і засобів щодо зниження енергетичних витрат на виробництві.
 
З огляду на суспільну актуальність та вагомість заходів, запрошуємо зацікавлених підприємств міста взяти участь у Форумі та виставці.

У разі зацікавленості за довідками щодо участі звертатися:
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України:
тел./факс: +38 044 531-36-12; e-mail: natalia.kazakova@mev.energy.gov.ua


ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
02660, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 044 201-11-57, 201-11-78; e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua
Веб-сторінка Форуму: www.ies-expo.com.ua
 
Управління економічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради
 
 
 
Хмільник: Алкогольні напої стануть дорожчими
 
Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957» від 17.06.2015 р. № 426 (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/426-2015-%D0%BF).
Згідно з документом, до 31 серпня 2015 року, а також з 1 вересня 2015 року, підвищується розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.
Так, зокрема, до 31 серпня 2015 року мінімальна оптова ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту з 133 грн. зросте до 159,94 гривень, а з 1 вересня - до 175,96 гривень.
Постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування, а саме з 11 липня 2015 року.
Управління економічного розвитку та євро інтеграції Хмільницької міської ради
 
Начальник управління                                                          В.П. Колосінський
 
 
До уваги підприємців міста!
 
В рамках реалізації проекту «Стало» оголошено національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку малого та середнього бізнесу. Проект реалізується Товариством з обмеженою відповідальністю «КОМУНІКАЦІЙНИЙ ХАБ «ЕКОНОМІКА» (Ekonomika Communication Hub) у партнерстві із Громадською організацією «КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ЗМІН» за підтримки Програми розвитку ООН та Г лобального економічного фонду.
Головною метою проекту «Стало» є заохочення осіб, які ведуть власний бізнес, дотримуючись принципів сталого розвитку, турботливого ставлення до природи та змінюючи на краще якість життя.
Взяти участь у конкурсі можуть компанії з сегменту малого та середнього бізнесу, що працюють в Україні, мають до 250 найманих працівників та оборот до 150 млн.грн. на рік.
10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціальних номінаціях нагородять на урочистій церемонії в кінці літа.
Призи від проекту «Стало» - курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі «У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub.

Контактні дані керівника проекту:
Олена Гладських: stalo@ekonomika.ua;тел. : (067) 2230686; fb : www. facebook. com/lena. gek www.stalo.delo.ua
 

 


Перелік виробників реєстраторів розрахункових операцій


Пам’ятка майбутнім користувачам реєстраторів розрахункових операцій (РРО)

Про реалізацію пива підприємцями з 1 липня 2015 р.

Де придбати касовий апарат

 

Увага!!! «Іспанські підприємства бажають співпрацювати з представниками малого та середнього підприємництва Хмільниччини!»

За результатами ХІІІ щорічної виставки «IMEX 2015» з міжнародного бізнесу та інвестицій, продуктів і послуг для підвищення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва (15-16.04.2014р. Мадрид) на виконання Загальнодержавної програми розвитку в Україні малого та середнього підприємництва на 2014-2024 рр. представляємо Вашій увазі пропозиції іспанських малих та середніх підприємств щодо встановлення ділових контактів та можливого розвитку співробітництва з потенційними партнерами України, а саме:

1. AT “Autocares Hife,S.A.” (www.hife.es) шукає в Україні партнера для налагодження спільних міжнародних перевезень пасажирів. Також пропонує інші форми довгострокової співпраці: продаж автобусів німецько-іспанського виробництва (20, 40, 60 посадових місць); передача знань та технологій, створення СП. Тел.: (+34)902119814; факс: (+34)977445499; e-mail: jchavarria@hife.es Контактна особа: Sr. Jose M Chavarria Homedes.

2.  Венесуельська корпорація “CVG”, що зареєстрована в Іспанії, запрошує українських експортерів та імпортерів для здійснення торговельних операцій з Венесуелою. Надає сприяння укладанню та фінансуванню контрактів. Тел.: (+34)916620561; факс: (+34)911165910; e-mail: maribel_lima@cvgin.gov.ve Контактна особа: Srta. Jose Maribel De Lima De Gouveia.

3. Фабрика з виготовлення бетонних напівфабрикатів “Artepref” пропонує українському інвесторові укладання договору франчайзингу, передає право користування трендом, бізнес-моделлю і технологіями з метою зведення в Україні соціального житла. Тел.: (+34)608908399; факс: (+34)639785342; e-mail: j.rodriguez@artepref.com Контактна особа: Sr. Jose Rodriguez Criado.

4. Компанія “Aumenta Negocios” (www.aumenta.com) пропонує посередницькі послуги для забезпечення потреб учасників АТО в Україні медичним устаткуванням, медико-санітарними матеріалами, транспортом різного призначення тощо. Тел.: (+34)637296980; e-mail: gabriel@aumenta.com Контактна особа: Sr. Gabriel Gonzalez.

5. ТОВ “Advance Trading Solutions” (www.advancetradingsolutions.com) закупить в українських виробників олію соняшникову у значних обсягах. Тел.: (+34)649393946; e-mail: jlrojas@ advancetradingsolutions.com  Контактна особа: Sr. Jose Luis Rojas.

6. Компанія “Aequo Global Business” (www.aequogb.es) закупить в українських виробників олію соняшникову у значних обсягах. Тел.: (+34)967670548; e-mail: vserra@aequogb.es  Контактна особа: Sr. Vicente Serra.

7. Підприємство “IGC Food Brands” (www.igc-foodbrands.com) укладе з українськими виробниками курятини взаємовигідні довгострокові контакти. E-mail: info@igc-foodbrands.com Контактна особа: Sra. Ursula Parra.
 
Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради
 
 

Хмільник: До уваги підприємців! «Вихід на ринки Німеччини та ЄС !»
 

23 червня 2015 року у місті Києві (зал «Європейський» готелю «Президент-готель», вул. Госпітальна, 12) відбудеться інформаційний захід «Вихід на ринки Німеччина та ЄС».

До участі в заході запрошуються представники підприємств усіх форм власності (у кількості до двох осіб від одного підприємства). Участь в даному інформаційному заході для українських підприємств є безкоштовною.

Відповідальний за організаційні питання – Ткачук Олександр Дмитрович, тел. 0442345998, 2357225.
 
 
 
Управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради
 
 

 

Хмільник: До відома місцевих громадських організацій та об’єднань підприємців!
 
Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, як головний розпорядник коштів обласного бюджету, передбачених у 2015 році на реалізацію Заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки, оголошує конкурсний відбір пропозицій на виконання наступних заходів, а саме:
- пункт 17 підрозділу ІІІ «Підготовка та виготовлення допоміжних інформаційних матеріалів з актуальних питань започаткування та ведення бізнесу»;
 
- пункт 22 підрозділу ІІІ «Організація та проведення інформаційно-консультативних семінарів з актуальних питань ведення бізнесу для підприємців в районах області, в т.ч. з питань організації зеленого туризму»;
 
- пункт 10 підрозділу ІV «Здійснити заходи для відкриття та роботи «школи» з енергоефективності для підприємств малого і середнього бізнесу».

Проведення вказаних заходів передбачає фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету.
 
Для участі у конкурсному відборі необхідно направити до Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації (м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 7, 8 поверх, каб. 820, 823; е-mail: ueco@vininvest.gov.ua) наступні матеріали:
 
1. Проектну пропозицію з кошторисом витрат на проведення заходу та визначенням індикаторів ефективності заходу.
 
2. Статут громадської організації.

Додаткова інформація за тел.: 66-14-24, 66-14-34.

Управління економічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради
 

 


Реєстр   ринків усіх форм власності Вінницької області станом на 01.01.2014р.
 

 

 

        Хмільник: До уваги діючих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

 
На виконання п.2 розділу VIII Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» усі діючі юридичні особи та фізичні – особи підприємці, створені та зареєстровані до 1 липня 2004 року, відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру, зобов’язані  подати державному реєстратору відповідно до вимог статті 19 цього Закону реєстраційну картку для включення відомостей про них до Єдиного
державного реєстру. 

У зв’язку із завершенням формування Єдиного державного реєстру, просимо усіх суб’єктів підприємницької діяльності, які зареєстровані до 01 липня 2004 року та не включені до ЄДР, звернутися до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців РС Хмільницького МРУЮ Вінницької області для завершення процедури включення відомостей до ЄДР, який знаходиться за адресою: 
                            
м. Хмільник, вул. Столярчука, 1;
                                        
тел. (04338) 2-15-04
                       
(І поверх приміщення районної ради)
 
 
 

Управління економічного розвитку та євроінтеграції
Хмільницької міської ради

 
 

 
До уваги підприємців!

 
У 2013 році, у рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькій області на 2013-2014 роки, було реалізовано проект щодо створення системи інформаційно - електронного повідомлення (Бізнес-digest сайт) для підприємців області.
 
Це щотижнева е-mail розсилка, в якій висвітлюється інформація про новини бізнесу, зміни законодавства, нормативні акти, судову практику, графіки планових перевірок контролюючих органів, алгоритми оформлення дозвільної документації, програми допомоги для розвитку бізнесу, умови банківського кредитування тощо.
 
Підписатися на отримання безкоштовної розсилки можна на сайті www.digest.stina.org.ua.

 
 

 

Виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки у першому півріччі 2013 рокуПерелік законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність суб’єктів господарювання:
 
 
 
ЗАКОНИ УКРАЇНИ
 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ
 
                   
НАКАЗИ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ
 
 
 
         
        
              

 

 

[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв hair wigs посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa