cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіМіський бюджет на 2009 рік

 Хмільницька міська рада
Вінницької області

Р І Ш Е Н Н Я № 471 
від 20 січня 2009 р.                                                                                
 
44 сесія міської ради
5 скликання
Про бюджет м. Хмільника на 2009 рік
Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2009р.”, Бюджетного кодексу України (ст. 77, 80), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2009 рік у сумі 42549,436 тис. грн., у тому числі, обсяг доходів загального фонду бюджету 38183,027 тис. грн., спеціального фонду бюджету 4366,409 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 751,4 тис. грн. (додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2009 рік у сумі 42549,436 тис. грн., в т.ч. обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 38183,027 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 4366,409 тис. грн. за функціональною та відомчою структурою бюджету (додаток 2, 3).

3. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2009 рік в сумі 21916.660 тис.грн. в тому числі дотація вирівнювання з державного бюджету 6912,5 тис. грн., субвенції з державного бюджету 14902.170тис. грн., субвенції з обласного бюджету 94,990тис. грн., субвенція з районного бюджету 7,0тис. грн. (додаток 4).

4. Установити розмір оборотної касової готівки міського бюджету в розмірі 100 тис. грн..

5. Установити розмір резервного фонду міського бюджету на 2009 рік у сумі 93,9 тис. грн..
Витрачання коштів резервного фонду міського бюджету проводити у відповідності до вимог ст..24 Бюджетного Кодексу, за рішенням виконкому міської ради.

6. Визначити наступний перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2009 рік за їх економічною структурою:
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
- нарахування на заробітну плату (код 1120);
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);
- забезпечення продуктами харчування (код 1133);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);
- трансферти населенню (код 1340);
- трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

7. Установити, що в 2009 році господарські організації, що належать до комунальної власності міста сплачують до загального фонду бюджету м. Хмільника частину чистого прибутку (доходу) в розмірі 1% відповідно до Порядку затвердженого рішенням 17 сесії 5 скликання № 136 від 22.02.2007 року.

8. Надати право виконкому міської ради протягом 2009 року за погодженням з постійною комісією міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва (голова Лісіцин В.О.):
8.1. В процесі виконання міського бюджету, за обґрунтованим поданням головних розпорядників коштів міського бюджету здійснювати перерозподіл видатків між кодами економічної класифікації по загальному та спеціальному фондах в межах одного розділу функціональної класифікації видатків, затверджені даним рішенням із врахуванням внесених в послідуючому змін, з наступним затвердженням сесією міської ради;
8.2. Уточнювати доходну та видаткову частини міського бюджету на суми субвенцій з державного та обласного бюджетів міському бюджету з наступним затвердженням сесією міської ради;
8.3. Здійснювати перерозподіл бюджетних призначень по субвенціях між кодами функціональної класифікації видатків на пільги і субсидії населенню, допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям, виходячи з фактично нарахованих обсягів по даних видатках, з наступним затвердженням сесією міської ради;
8.4. Розміщувати тимчасово вільні кошти спеціального фонду міського бюджету на депозитних рахунках згідно Порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.

9. Надати право фінансовому управлінню міської ради отримувати в органах Державного казначейства України короткотермінові позички для покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням проведення видатків загального фонду, у першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв в межах планового бюджетного періоду, а в разі невиконання розрахунково визначених Міністерством фінансів України прогнозних надходжень доходів міського бюджетів на 2009 рік, що враховується при визначенні міжбюджетних трансфертів – середньострокові безвідсоткові позички на умовах повернення за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку.

10. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 5).

11. Затвердити трансфертні угоди:
11.1. Про передачу коштів у вигляді субвенції із бюджету м. Хмільника в сумі 382 тис. грн. Хмільницькій районній раді на виконання делегованих державних повноважень в частині фінансування культурного обслуговування населення міста установами та закладами, що належать до спільної власності територіальних громад Хмільницького району;
11.2. Про прийняття коштів у вигляді субвенції до бюджету м. Хмільника в сумі 7,0 тис. грн. від Хмільницької районної ради на виконання власних повноважень по проведенню заходів з організації рятування на водах.

12. Дозволити управлінню ЖКГ та комунальної власності міської ради в разі відсутності потреби у проведенні робіт з ремонту і утримання вулиць, що належать до комунальної власності і суміщаються з автомобільними дорогами загального користування державного значення, кошти від надходження з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів спрямовувати на ремонт і утримання доріг і вулиць міста.

13. Головним розпорядникам коштів:
13.1. При формуванні та затвердженні кошторисів бюджетних установ забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених послуг.
Встановити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів бюджетних призначень, визначених даним рішенням;
13.2. Забезпечити у 2009 році скорочення споживання бюджетними установами та закладами усіх видів енергоносіїв на 20%;
13.3. Розробити та подати на затвердження виконкому міської ради заходи з питань енергозбереження.

14. Затвердити загальну чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів в кількості 100,5 од. з видатками на їх утримання 3770,4 тис.грн..

15. Оплату праці працівників органів місцевого самоврядування у 2009 році проводити відповідно до Постанови КМ України від 09.03.2006 року № 268 “Про упорядкування структури умов оплати праці працівникам апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами і доповненнями.

16. Надбавку міському голові та його заступникам за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи виплачувати згідно чинного законодавства у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років і преміювання та виплату матеріальної допомоги на оздоровлення проводити на рівні середніх відсотків та розмірів для керівників виконавчих органів.

17. Утримуватись від прийняття рішень про збільшення чисельності працівників бюджетних установ та вжити заходів щодо оптимізації мережі бюджетних установ.
В разі необхідності при створенні нових підрозділів бюджетних установ чи встановленні нового обладнання, яке потребує додаткової чисельності працівників, рішення про внесення змін до штатного розпису приймається за рішенням сесії міської ради.

18. Затвердити перелік міських програм, що фінансуються з міського бюджету (додаток 7).

19. Доручити фінансовому управлінню міської ради скласти та затвердити річний і помісячний розпис доходів і видатків міського бюджету на 2009 р. та вносити зміни до зазначених розписів у встановленому порядку в межах сум видатків, затверджених по бюджету.

20. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

21. Опублікувати дане рішення в газеті “Життєві обрії”.

22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва (голова Лісіцин В.О.).


Міський голова В.І.Мельничук


М.В.Підболячний
Л.Г. Гамак
С.В. Саєнко
С.Б. Редчик
І.М. Павлюк
А.П.Барабан
М.О.Чикотун
В.О.Лісіцин
ДОДАТКИ
Додаток 1. Доходи бюджету м. Хмільника на 2009 рік

Додаток 2. Видатки міського бюджету на 2009 рік за функціональною структурою

Додаток 3. Розподіл видатків міського бюджету на 2009 рік за головними розпорядниками коштів

Додаток 4. Показники щодо взаємовідносин міського бюджету з іншими бюджетами на 2009 рік

Додаток 5. Перелік об’єктів, видатки на які у 2009 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку

Додаток 6. Фінансування бюджету м. Хмільника на 2009 рік

Додаток 7. Перелік міських програм по бюджету м. Хмільника на 2009 рік
[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв hair wigs посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa