cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіУКРАЇНА
Хмільницька міська рада
Вінницької області
Р І Ш Е Н Н Я № 63

 05 січня 2011 р.  4 сесія міської ради  6 скликання
 
 
 
Про бюджет м. Хмільника на 2011 рік
 
 
 
Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2011р.”, Бюджетного кодексу України (ст. 77), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
 
 
В И Р І Ш И Л А:
 
1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2011 рік у сумі 58842,578 тис. грн., у тому числі, обсяг доходів загального фонду бюджету 55996,178 тис. грн., спеціального фонду бюджету 2846,4 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 1727,8 тис. грн.(додаток 1).
2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2011 рік у сумі 58842,578 тис. грн., в т.ч. обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 55899,178 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 2943,4 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).
3. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2011 рік в сумі 32863,278 тис. грн. (додаток 4), а саме: дотація вирівнювання з державного бюджету 9110,7 тис. грн., додаткова дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів 273,8 тис.грн., субвенції з державного бюджету 23380,9 тис. грн., субвенції з обласного бюджету 97,878 тис. грн., в тому числі:
- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 18312,7 тис. грн.
- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 4697,2 тис. грн.
- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 11,5тис. грн.
- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною – 281,6 тис.грн.
- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв’язку із закінченням строку повноважень – 77,9 тис.грн.
- Субвенція з обласного бюджету бюджетам районів і міст обласного значення на поховання учасників бойових дій – 14,8 тис.грн.
- Субвенція з обласного бюджету на виплату допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 6,4 тис.грн.;
- Субвенція з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 57,4 тис. грн.
- Субвенція з обласного бюджету на компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування, встановлення телефонів інвалідам загального захворювання І та ІІ груп інвалідності – 19,278 тис. грн.
- Субвенція на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (в частині фінансування культурного обслуговування населення міста установами та закладами, що належать до спільної власності територіальних громад Хмільницького району) – 476,0 тис. грн.
4. Установити профіцит загального фонду міського бюджету в сумі 97,0 тис. грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (згідно із додатком 6 до цього рішення).
5. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі 97,0 тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду ) (згідно із додатком 6 до цього рішення).
6. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів міського бюджету в сумі 50,0 тис. грн..
7. Установити розмір резервного фонду міського бюджету на 2011 рік у сумі 106,385 тис. грн..
Витрачання коштів резервного фонду міського бюджету проводити у відповідності до вимог ст. 24 Бюджетного кодексу України, за рішенням виконкому міської ради.
8. Визначити наступний перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою:
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
- нарахування на заробітну плату (код 1120);
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);
- забезпечення продуктами харчування (код 1133);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);
- трансферти населенню (код 1340);
- трансферти місцевим бюджетам (код 1320).
9. Надати право виконкому міської ради протягом 2011 року за погодженням з постійною комісією міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва (голова Коломієць К.В.):
9.1 Уточнювати доходну та видаткову частини міського бюджету на суми субвенцій з державного та обласного бюджетів міському бюджету з наступним затвердженням на сесії міської ради;
9.2. Здійснювати перерозподіл бюджетних призначень по субвенціях між кодами функціональної класифікації видатків, зокрема, по пільгах і субсидіях населенню, допомогах сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасовій державній допомозі дітям, виходячи з фактично нарахованих обсягів за цими видатками та інших, з наступним затвердженням на сесії міської ради.
10. Надати право фінансовому управлінню міської ради:
10.1 Здійснювати за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету, в розрізі економічної класифікації видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень окремо за загальним та спеціальним фондами міського бюджету;
10.2. Отримувати в органах Державної казначейської служби короткотермінові позики для покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням проведення видатків загального фонду, у першу чергу, на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв в межах планового бюджетного періоду, а в разі невиконання розрахунково визначених Міністерством фінансів України прогнозних надходжень доходів міського бюджету на 2011 рік, що враховується при визначенні міжбюджетних трансфертів, – середньострокові позики за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на умовах повернення без нарахування відсотків за користування ними та їх погашення.
11. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку (згідно із додатком 5 до цього рішення).
12. Затвердити трансфертну угоду про передачу коштів на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів у вигляді субвенції із бюджету м. Хмільника в сумі 476,0 тис. грн. Хмільницькій районній раді на виконання делегованих державних повноважень в частині фінансування культурного обслуговування населення міста установами та закладами, що належать до спільної власності територіальних громад Хмільницького району.
13. Головним розпорядникам коштів:
13.1 При формуванні та затвердженні кошторисів бюджетних установ забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених послуг.
До 15 лютого 2011 року затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;
13.2 Розробити та подати на затвердження виконкому міської ради заходи з питань енергозбереження.
 
14. Затвердити загальну чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів в кількості 102,0 од. з видатками на їх утримання 4469,8 тис. грн.
 
15
. Оплату праці працівників Хмільницької міської ради та її виконавчих органів у 2011 році проводити відповідно до Постанови КМ України від 09.03.2006 року № 268 “Про упорядкування структури умов оплати праці працівникам апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами і доповненнями, виходячи із затвердженого фонду оплати праці.

16.
Надбавку міському голові та його заступникам за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи виплачувати згідно чинного законодавства у розмірі 20 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

17.
Утримуватись від прийняття рішень про збільшення чисельності працівників бюджетних установ та вжити заходів щодо оптимізації мережі бюджетних установ.
В разі необхідності при створенні нових бюджетних установ чи встановленні нового обладнання, яке потребує додаткової чисельності працівників, рішення про внесення змін до штатного розпису приймається за рішенням сесії міської ради.      


18.
Затвердити у складі видатків бюджету кошти на реалізацію міських програм (додаток 7).
 
19.
Доручити фінансовому управлінню міської ради скласти та затвердити річний і помісячний розпис доходів і видатків міського бюджету на 2011 рік та вносити зміни до зазначених розписів у встановленому порядку в межах сум видатків, затверджених у бюджеті.
 
20. Установити, що комунальні унітарні підприємства, які належать до комунальної власності міста сплачують до загального фонду бюджету м. Хмільника частину чистого прибутку (доходу) у розмірі 1 % відповідно до Порядку встановленого рішенням 61 сесії міської ради 5 скликання від 25.02.2010 № 654 „Про порядок і норматив відрахування до загального фонду бюджету м. Хмільника комунальними унітарними підприємствами, що належать до комунальної власності міста, частини прибутку (доходу)”.
          
21. Установити, що у 2011 році орендна плата бюджетних установ за оренду комунального майна спрямовується: 10 відсотків до загального фонду міського бюджету, 90 відсотків до спеціального фонду у складі власних надходжень.
 
22.
Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
 
23
. Опублікувати це рішення в газеті “Життєві обрії”.
 
24.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва (голова Коломієць К.В.).
 
 
 
Міський голова                  
 В.П. Грушко
                  
 
 
 П.О. Дреженков
А.П.Барабан
Л.Г. Гамак
С.А. П’ятківський       
М.О.Чикотун
В.П.Комар
 К.В.Коломієць


 
[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв hair wigs посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa