Хмільник - офіційний сайт міста

http://hmilnyk.osp-ua.info/

Проекти рішень

2013 / 2012 / 2011/ 2010/2009
01.072016

Проект рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради « Про Тимчасовий порядок проведення конкурсу з визначення та призначення виконавця послуг з управління будинком, спорудою  або групою будинків – управителя багатоквартирного будинку в житлових будинках м. Хмільника»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про Тимчасовий порядок проведення конкурсу з визначення та призначення виконавця послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків – управителя багатоквартирного будинку в житлових будинках м. Хмільника» 
  

16.06.2016

Проект рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про затвердження «Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Хмільнику» та аналіз його регуляторного впливу
 
АНАЛІЗ регуляторного впливу проекту рішення Хмільницької міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Хмільнику»08.04.2016

Проект рішення Хмільницької міської ради «Про встановлення податку на майно»

Аналіз його регуляторного впливу16.10.2015

Проект рішення Хмільницької міської ради «Про затвердження Порядку здійснення закупівель товарів, робіт і послуг розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів в місті Хмільнику» 

Аналіз його регуляторного впливу

  


31.07.2015

«Про затвердження Правил благоустрою території міста Хмільника (нова редакція)» 

Аналіз його регуляторного впливу


«Про внесення змін до рішення 44 сесії міської ради 6 скликання від 12.09.2013р. № 1301 «Про затвердження Положення про оренду комунального майна територіальної громади міста Хмільника» 

Аналіз його регуляторного впливу

 

24.07.2015

Проект рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради "Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів та умов організації проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Хмільнику"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів та умов організації і проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Хмільник»

 

03.07.2015

Проект рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Правила розміщення зовнішньої реклами у м. Хмільнику» та аналіз його регуляторного впливу

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Правила розміщення зовнішньої реклами в м. Хмільнику»11.06.2015

Проект рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про встановлення вартості проїзду на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у місті Хмільнику»


Аналіз регуляторного впливу рішення виконавчого комітету  Хмільницької міської ради «Про встановлення вартості проїзду на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у місті Хмільнику»

 
Проект рішення Хмільницької міської ради «Затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель міста Хмільника»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Хмільницької міської ради «Затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель міста Хмільника»

09.04.2015

Проект рішення Хмільницької міської ради «Про встановлення податку на майно»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Хмільницької міської ради «Про встановлення податку на майно»

 
27.03.2015

Проект рішення сесії міської ради "Про затвердження Положення про встановлення та розміщення тимчасових споруд на території міста Хмільника"

 
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Хмільницької міської ради «Про затвердження Положення про встановлення та розміщення тимчасових споруд на території міста Хмільника»


05.03.2015

Проект рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Хмільнику»
Додаток 1

Додаотк 2

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Хмільника»

 

19.12.2014

Проект рішення   Хмільницької міської ради “Про затвердження Положення про найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ , парків, скверів та споруд, а також встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок в м. Хмільнику”

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення   Хмільницької міської ради «Про затвердження Положення про найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ , парків, скверів та споруд, а також встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок в м. Хмільнику»

22.10.2014

Проект рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про встановлення вартості окремих видів ритуальних послуг, які надаються КП «Хмільниккомунсервіс»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про встановлення вартості окремих видів ритуальних послуг, які надаються КП «Хмільниккомунсервіс»

04.07.2014
Проект рішення Хмільницької міської ради «Про затвердження Положення про участь та здійснення будівництва доступного житла у М. Хмільнику» та аналіз
його регуляторного впливу

30.05.2014
Проект рішення Хмільницької міської ради «Про внесення змін до рішення 13 сесії Хмільницької міської ради 4 скликання від 18.12.2003р. № 258 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках та торговельних майданчиках міста Хмільника»  

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Хмільницької міської ради «Про внесення змін до рішення 13 сесії Хмільницької міської ради 4 скликання від 18.12.2003р. № 258 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках та торговельних майданчиках міста Хмільника»

03.04.2014
Проект рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.02.2011 р. №60 «Про погодження вартості проїзду на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у місті Хмільнику»»

Аналіз  регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.02.2011 р. №60 «Про погодження вартості проїзду на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у місті Хмільнику»»25.03.2014
Проект рішення Хмільницької міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу щодо визначення забудовника об’єкту будівництва доступного житла в місті Хмільнику»

Аналіз  регуляторного впливу проекту рішення Хмільницької міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу щодо визначення забудовника об’єкту будівництва доступного житла в місті Хмільнику»

07.03.2014
Рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про затвердження Положення про містобудівний кадастр м. Хмільника»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради «Про затвердження Положення про містобудівний кадастр м. Хмільника»   

 

 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com