Хмільник - офіційний сайт міста

http://hmilnyk.osp-ua.info/

Міста-партнери Хмільника

 
Місто Буско-Здруй Свєнтокшиського воєводства Республіки Польща розташоване 220 км від Варшави, 50 км на південь від Кельц та 80 км на північний схід від Кракова. Основним лікувальним фактором курорту є сірководнева вода, яка широко використовується при лікуванні захворювань серцево - судинної і нервової систем, опорно - рухового апарату, захворювань шкіри, та ін.

Партнерські відносини двох територіальних громад розпочато у 2003 році. 

www.busko-zdroj.com

 
 


СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ МІСТА ХМІЛЬНИК (УКРАЇНА) ТА МІСТА І ГМІНИ БУСКО-ЗДРУЙ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА) „З Унією нам по дорозі”
 

Під такою назвою в червні – вересні 2008 року був реалізований перший спільний проект двох партнерських міст – Хмільника та міста і гміни Буско-Здруй Республіки Польща, який фінансується Міністерством Закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога 2008» (№1393/2008/SAM). Метою проекту була передача польського досвіду хмільничанам у питаннях залучення коштів Європейського Союзу на розвиток самоврядних територій та методів промоції міста-курорту.

 «Фінанси органів місцевого самоврядування Польщі 
на прикладі гміни Буско-Здруй»
 

З 17 по 21 серпня на території партнерського польського міста Буско-Здруй. за участі делегації хмільничан відбувся перший етап реалізації другого спільного проекту Хмільника та Буско-Здрую «Фінанси органів місцевого самоврядування Польщі на прикладі гміни Буско-Здруй», який був профінансований Міністерством Закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога 2009». Проект спрямовано на ознайомлення посадовців із міста-курорту Хмільник, які задіяні у всіх стадіях планування, виконання та контролю за виконанням місцевих бюджетів Хмільника та Хмільницького району, з європейською моделлю бюджетних фінансів органів місцевого самоврядування Республіки Польща.

 «Фінанси органів місцевого самоврядування Польщі
на прикладі гміни Буско-Здруй – ІІ етап»
 
Наразі готується новий проект двох територіальних громад «Фінанси органів територіального самоврядування в Польщі на прикладі Гміни Буско – Здруй – ІІ етап», метою якого є продовження навчання – другий етап проекту, за участі делегації посадовців міста і гміни Буско – Здруй на чолі з Бургомістром Пьотром Вонсовичем. За результатами реалізації цих двох проектів планується підготувати конкретні пропозиції Асоціації міст України, Всеукраїнській раді міських голів з питань впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні, Клубу мерів України та Асоціації малих міст України щодо внесення змін до чинного бюджетного законодавства України. 

 Місто Щавниця – це курортне місто, яке розташоване на території Малопольського воєводства Республіки Польща на межі Пенінських гір і Судейських Бескидів. Крім специфічного мікроклімату, особливими лікувальними якостями наділені мінеральні води, які використовуються для пиття, ванн, інгаляцій та інших процедур при захворюваннях органів дихання, кишково - травного тракту, нирок, та ін.

Угода про партнерство та співпрацю між територіальними громадами міста Хмільника та міста і гміни Щавниця укладена в серпні 2008 року. 

www.szczawnica.pl

 Місто Бердянськ - кліматичний, бальнеологічний та грязьовий курорт, розташований уздовж узбережжя східної частини Бердянської затоки Азовського моря, за 200 км від м. Запоріжжя. Лікувальні грязі, ропа солоних озер, морський клімат допомагають у лікувані захворювань органів дихання, опорно-рухового апарату, нервової системи та гінекологічних захворювань.
Договір про встановлення партнерських відносин між містом Бердянськ і містом Хмільник підписано 24 вересня 2011 року


Криниця-Здруй - місто в південній Польщі, відоме як бальнеологічний курорт, основними лікувальними факторами якого є мінеральні води. Криницю-Здруй називають “перлиною польських здравниць”, яка взимку перетворюється ще й на чудовий гірськолижний курорт.


Угода про партнерство та співпрацю між територіальними громадами міста Хмільника та міста і гміни Криниця-Здруй Малопольського воєводства Республіки Польща укладена 23 листопада 2012 року. ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com