Хмільник - офіційний сайт міста

http://hmilnyk.osp-ua.info/

Освіта та навчання

Керівництво та контроль діяльності навчально-виховних закладів міста здійснює управління освіти Хмільницької міської ради.

Начальник управління освіти – Коведа Галина Іванівна 

Адреса: м. Хмільник вул. Шевченка, 3 тел. (факс) 2-20-96 

I. У місті функціонує 3 загальноосвітні школи I – III ступенів та один навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія:

№ п/п
Школа
Адреса, телефон
Директор
Кількість учнів
Кількість класів
Кількість вчителів
1
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №1 м. Хмільника Вінницької області»
вул. Леніна, 62.
тел.
2 – 23 – 12
2 – 26 – 18
Храповіцька Галина Казимирівна
831
30
68
2
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Хмільника Вінницької області»
вул.Столярчука,29, тел.
2 – 23 – 40
2 – 26 – 14
Марчук
Олександр Сергійович
492
18
41
3
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Хмільника Вінницької області»
вул.Некрасова, 3
тел.
2 – 27 – 34
2 – 31 – 12
Євтодій
Микола Андрійович
523
20
51
4
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області»
вул.1 Травня,39
тел.
2 – 22 – 97
2 – 50 – 92
Іваниця
Василь
Іванович
995
35
77
 
II. Організація навчально – виховного процесу.

1. Профільне навчання та вивчення двох іноземних мов.

Профілізація школи – допрофесійна, профорієнтаційна робота. Відповідно до вибраного профілю учень орієнтується на вибір майбутньої професії, навчального закладу відповідного рівня акредитації. 
Назва школи
Вивчення 2-х іноземних мов та мов національних меншин,
Поглиблене вивчення
окремих предметів
Профільне навчання
клас
предмет
клас
предмет
 
профіль
 
1
 
   Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №1
6-А
6-Б
6-В
7-А
7-Б
7-В
8-А
8-Б
8-В
9-Б
Польська
Німецька
Російська
Польська
Російська
Німецька
Німецька
Російська
Польська
Російська
8-Б
8-В
9-А
 
9-В
 
 
 
 
 
 Хімія
Інформатика
Хімія , фізика
Хімія,
біологія
 
 
 
10
 
11-А
 
11-Б
 
  Біолого –
   хімічний
Універсальний
 
   Біолого-
   хімічний
 
 
2
 
ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
 7-А
7-Б
8-А
8-Б
9-А
9-Б
Російська
Російська
Російська
Російська
Російська
Російська
 
 
 
 
 
10
 
11
 
 
Універсальний
 
Універсальний
 
 
3
 
 ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3
6-А
6-Б
7-А
7-Б
9-Б
Російська
 Російська
Російська
Російська
Російська
 8
 
 9-А
 
 
 Укр. мова і
література
Укр. мова і
література
 
10
 
11
 
Універсальний
 
Філологічний
 
 
4
 ЗОШ  І-ІІІ ступенів №4
6-А
6-Б
6-Г
6-В
7-А
7- В
7-Б
7-Г
8-В
9-А
Німецька
Німецька
Німецька
Російська
Німецька
Німецька
Російська
Російська
Російська
Російська
 
8-Б
 
 
 
9-Б
 
 
 
Хімія,
біологія
 
 
Укр. мова і
література
10- А
10- Б
 
11-А
11-Б
 
 
11-  В         
Універсальний
Філологічний
 
 Історичний
 Біолого- хімічний
 
Універсальний
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. Гурткова та факультативна робота
№ п/п
Школа
Гурткова робота
Спортивні секції
Факультативна
робота
1
Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №1
Оркестр духових інструментів
Вокальний ансамбль дівчат
Хор
Гурток декоративно-прикладного мистецтва
«Креативчик»
Військово-патріотичний гурток «Патріот»
Футбол
Волейбол
Настільний теніс
Диво калинове
Гармонія
Громадянська освіта
Цікава фізика
Російська мова
2
ЗОШ I – III ст. № 2
Художній розпис тканини
Військово-патріотичний гурток
Юний рятувальник-захисник
Вокальний спів
Футбол
Волейбол
Легка атлетика
Математика
У храмі слова живого(поетична світлина)
Рідний край
Юний еколог
Українознавство
3
ЗОШ I – III ст. № 3
Вокальний гурток «Мелодія»
Духовий оркестр
Гурток «Школа журналіста»
Військово-патріотичний гурток
 
Футбол
Зелений край
Основи податкових знань
Сучасна література
Рідний край
Формування духовно-моральних цінностей
Фізіологія людини
Психологія
Подорож екзотичними островами
Шкільна риторика
Загальна географія
4
ЗОШ I – III ст. № 4
Духовий оркестр
Вокальний спів
Бісероплетіння
Вишиваночка
Школа безпеки
Юні пожежники
Плекаймо українську мову
Знавці польської мови
Перша медична допомога
Футбол
Волейбол
Легка атлетика
Баскетбол
Історія стародавнього світу
Українознавство
Математика
Креслення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4. Методична робота
 
Методична робота спрямована на задоволення інтересів освітян у професійному зростанні, мотивацію їх до самоосвіти, створення оптимальних умов для модернізації післядипломної освіти педагогів та досягнення ними ціннісних результатів. Виконанню цього завдання сприяли курси підвищення кваліфікації та заходи між курсового періоду.

У системі методичної роботи працює «Школа творчо працюючих учителів» - це одна із форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду, а також джерела формування педагогічної майстерності.

На підготовку молодого вчителя, сприяння його фахового рівня, розвиток творчого потенціалу, удосконалення майстерності, озброєння новітніми знаннями, методикою та технолгією навчання направлена робота міської «Школи молодого вчителя».

Учителі міста беруть участь у різноманітних конкурсах: «Вчитель року», «Панорама творчих уроків», «Творча скарбничка» та інші.

Постійно проводяться засідання методичних об’єднань педпрацівників, практичних семінарів, які спрямовані на впровадження активних форм навчання, посилення роботи по забезпеченню учителів інформаційними технологіями з проблем особистісно орієнтовного навчання.

Методична служба міста проводить семінари – практикуми для керівників освітніх закладів та їх заступників.
Розвитку колективної творчості педагогів сприяють педагогічні читання, конференції, педагогічні виставки, круглі столи, тощо.

5. Робота з обдарованими дітьми.


Учні шкіл міста – активні учасники Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін, різноманітних обласних та Всеукраїнських конкурсів.
Призові місця за підсумками проведення III та IV етапів
Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.
Навчальні
роки
Всеукраїнські учнівські олімпіади
III етап
IV етап
2012-2013
2013-2014
2014-2015
26
34
24
1
1
2
 
 
Стимулом для здобуття таких досягнень є підтримка міської ради. «Положення про преміювання обдарованої молоді міста», затверджене сесією міської ради, спонукає наших учнів до розвитку своїх природних здібностей та талантів. Щорічно до Дня захисту дітей кращі учні нагороджуються грошовими преміями.

6. Психологічна служба.
 

Мета:
·   соціально – психологічне забезпечення процесу реформування освіти на всіх її рівнях;

·  підвищення ефективності навчально-виховної діяльності закладів освіти;

·  професійне сприяння саморозвиткові особистості учня, вихованця і, одночасно, захист психічного здоров’я усіх учасників навчально-виховного процесу шляхом здійснення психологічної експертизи і діагностики, соціально – психологічної корекції, профілактики, соціальної реабілітації, психологічної просвіти всіх учасників навчально-виховного процесу.

Основні напрями:
· пріоритетний розвиток і вдосконалення мережі психологічної служби міста відповідно до встановлених нормативів;

· підвищення вимогливості до спеціалістів, посилення контролю за результатами їх діяльності, дотримання вимог Етичного кодексу та нормативних документів;

· вдосконалення та розширення методичної бази спеціалістів психологічної служби, стимулювання, пошук, узагальнення та розповсюдження передового досвіду роботи;

· впровадження організаційних та методичних засад професійної діяльності соціальних педагогів;

· введення в роботу нормативно – правової бази діяльності служби;

· посилення співпраці психологічної служби з психолого – медико – педагогічною консультацією.
 
№ п/п
Школа
П.І.Б. психолога
Години роботи
1
НВК: ЗШ І-ІІІ ст. –гімназія №1
Панаскевич Галина Василівна
8.30 – 16.30
2
ЗОШ I – III ст. №2
Зелена Інна Петрівна
8.30 – 16.30
3
ЗОШ I – III ст. №3
Голубенко Оксана Анатоліївна
8.30 – 16.30
4
ЗОШ I – III ст. №4
Череднюк Валентина Анатоліївна
8.30 – 16.30
 
7. Комп’ютеризація навчально-виховних закладів.

Загальноосвітні школи міста підключені до мережі «Internet».Усі школи забезпечені педагогічними програмними засобами навчання з різних предметів.
 
 III. Дошкільні навчальні заклади. 
 
У місті функціонує 4 дошкільні навчальні заклади загального типу.

Охоплення дітей віком від 3 до 6 років дошкільною освітою складає 70%.

Виконавчим комітетом Хмільницької міської ради встановлено батьківську плату в розмірі 60% вартості дітодня та 50% для дітей з багатодітних сімей. 
Назва
закладу
Адреса, телефон
Керівник
Кількість дітей
Кількість груп
Режим роботи
Вартість дітодня 
Гуртки
 
1
Комунальний заклад дошкільний навчальний заклад №1 (ясла-садочок) «Пролісок» м.Хмільника
вул. Дзержинського, 13
тел. 2 – 26 – 22
Антонюк Світлана Борисівна
 
396
 
13
 
7,30 – 18,00
 
18.95грн
Краєзнавчий
Театральний «Колобок»
Хореографічний «Джерельце»
Гри на музичних інструментах «Мальнькі музиканти»
2
Комунальний заклад дошкільний навчальний заклад №3 (ясла-садочок) «Сонечко» м.Хмільника
Вул. Пушкіна,87
Погорелова Світлана Миколаївна
155
5
7,30 – 18,00
18.95грн
Театральний «Рукавичка»
Вокальний «Співаночка»
Хореографічний «Калейдоскоп»
Логарифмічний «Розмовляйко»
 
3
Комунальний заклад дошкільний навчальний заклад №5 (ясла-садочок) «Вишенька» м.Хмільника
вул. Кутузова, 5
тел. 2 – 52 – 16
Карбівська Валентина Вацлавівна
 
390
 
12
7,30 – 18,00
 
18.95грн
Фізкультурно-оздоровча студія «Малятко-здоровятко»
Вокальна студія «Срібні дзвіночки»
Екологічна  студія «Віконечко в природу»
 
 
 
Комунальний заклад дошкільний навчальний заклад №7 (ясла-садочок) «Ромашка» м.Хмільника
вул. Пушкіна, 79
 тел. 2 – 27 – 26 
Касинюк
Майя Анатоліївна
 
186
 
7
7,30 – 18,00
 
18.95грн
Літературний гурток «Захоплений світ літератури»
 
 
IV. Позашкільні навчальні заклади. 

Центр дитячої та юнацької творчості – позашкільний навчальний заклад, створений у 1995 році. 

Кадрове забезпечення: кількість працівників –11, з них 10 – основних педпрацівників, 1 – сумісник.
 
№ п/п
Назва закладу
Адреса, телефон
Керівник
Кількість груп
Кількість дітей
Режим роботи
1
Центр дитячої та юнацької творчості
вул. Шевченка, 3 тел. 2 – 26 – 11
Неймет Таїса Йосипівна
27
405
9.00– 18.00
 
 
 
Мережа гуртків
N
Назва гуртка
Керівник гуртка
К-сть
груп
К-сть
учнів
Вікова
група
Програма
Місце
проведення
Час
проведення
Художній     напрям
1
Танцю-вальний
Лукащук Олександр Васильович
2
50
7-15
Комбінована
БК
Віторок
1.15.30-16.15
  16.20-17.05
П’ятниця
1.15.30-16.15
   16.20-17.05
Середа
2.14.00-14.45
14.50-15.35
Субота
2.12.00-12.45
12.50-13.35
2
Мистецтво живого слова
Бараболя Юлія
Віталіївна
2
36
10-17
Міністерства освіти України
ЦДЮТ
Понеділок
1.15.40-16.25
    16.30-17.15
    17.20-18.05
  Середа
1.14.30-15.15
   15.20-16.05
   16.10-16.55
Вівторок
2 14.30-15.15
15.20-16.05
16.10-16.55
П’ятниця
2.15.40-16.25
16.30-17.15
17.20-18.05   
3
Народо-знавчий
Бараболя Юлія
Віталіївна
1
18
10-17
Міністерства освіти України
ЦДЮТ
Понеділок            1. 14.00 -14.45
   14.50-15.35       
П’ятниця
1.14.00-14.45
14.50 -15.35   
4
Лялько-вий театр
Луценко
Наталія
Вікторівна
1
18
10-15
Комбінована
ЗОШ І-ІІІ ст.№2
Понеділок               1. 14.15-15.00
   15.05-15.50        15.55 -16.40
  
Четвер
1.14.15-15.00 15.05 -15.50 15.55-16.40           
5
Пізнайко
Лиса Марина Василівна
2
45
5-6
Комбінована
Філіал
ЦДЮТ
Понеділок          1. 16.00-16.30
    16.35-17.05         
    17.10 -17.40
 Вівторок              2 16.30-17.00
     17.05-17.35       17.40 -18.10
Середа 1.16.00-16.30 16.35 -17.05
17.10-17.40 Четвер
2.16.30-17.00
  17.05 -17.35
  17.40-18.10                
Науково-технічний
6
Квілінг
 
 
 
Лиса Марина Василівна
1
18
7-17
Комбінована
Філіал
ЦДЮТ
Вівторок
1.14.00-14.45
    14.50-15.35
    15.40-16.25
Четвер
1.14.00-14.45
   14.50-15.35
  15.40-16.25
7
Випалюван-ня по тканині
Рибак Інна
Василівна
2
30
7-16
Комбінована
ЦДЮТ
Понеділок
1.14.00-14.45
    14.50-15.35
2. 15.40-16.25
     16.30-17.15
     17.20-18.05
Вівторок
1.14.00-14.45
    14.50-15.35
Середа
1.14.00-14.45
   14.50-15.35
Субота
2.15.00-15.45
   15.50-16.35
   16.40-17.05   
 
 
8
Рукоділля
Рибак Інна
Василівна
1
18
7-16
Комбінована
ЦДЮТ
Вівторок
3. 15.40-16.25
     16.30-17.15
     17.20-18.05
Середа
3.15.40-16.25
   16.30-17.15
   17.20-18.05
11
Автомоде-лювання трасові
Кравчук
Олександр
Іванович
2
30
7-15
Міністерства освіти України
Філіал
ЦДЮТ
Понеділок
1.14.30-16.05
2.16.10-17.45
Вівторок
1.14.30-16.05
2.16.10-17.45
Четвер
1.14.30-16.05
2.16.10-17.45
 
 
 
12
Автомоде-лювання
кордові
Кравчук
Олександр
Іванович
1
15
7-15
Міністерства освіти України
Філіал
ЦДЮТ
Середа
3.14.30-15.15
    15.20-16.05
    16.10-16.55
П’ятниця
3.14.30-15.15
   15.20-16.05
   16.10-16.55
13
Бісероплетіння
Гавадзюк Ірина Миколаївна
 
3
33
7-15
Комбінована
ЦДЮТ
Вівторок
1.14.30-16.05
2.16.10-17.45
Середа
1.14.30-16.05
2.16.10-17.45
 
Четвер
1.14.30-16.05
2.16.10-17.45
 
 
14
Керамічна флористика
Зелена Олена Вікторівна
3
48
7-15
Комбінована
ЦДЮТ
Вівторок
1.14.00-14.45
    14.50-15.35
2. 15.40-16.25   
    16.30-17.15
    17.20-18.05
П’ятниця
1.14.30-15.15
    15.20-16.05
3. 16.10-16.55
     17.00-17.45
Субота 
2.10.00-10.45
   10.50-11.35
   11.40-12.25  3.12.30-13.15
   13.20-14.05
 
 
 
 
 
15
Образотворче мистецтво
Паламарчук Лідія Володимирівна
1
23
10-16
Укладач Паламарчук Л.В.
ЦДЮТ
Понеділок
1. 14.30-15.15
     15.20-16.05
Четвер
1. 14.30-15.15
    15.20-16.05
Субота
1.10.00-10.45
   10.50-11.35
 
 
 
16
Квілінг
Паламарчук Лідія Володимирів
1
22
7-15
Укладач Паламарчук Л.В.
ЦДЮТ
Четвер
16.10-16.55
 17.00-17.45
П’ятниця
14.30-15.15
15.20-16.05
17
Орігамі
 
1
22
7-15
Укладач Паламарчук Л.В.
ЦДЮТ
Понеділок
16.10-16.55
17.00-17.45
Субота
11.40-12.25
12.30-13.15
 
Спортивний напрям
18
Настільний теніс
Купрінович
Микола
Володимиро-ич
2
30
10-17
Комбінована
ЗОШ І-ІІІ ст. N3
Вівторок
1. 14.30-15.15
     15.20-16.05
     16.10-16.55
Четвер
2. 14.30-15.15
    15.20-16.05
    16.10-16.55
Субота
1. 9.00-9.45
   9.50-10.35
   10.40-11.25
Неділя
2.9.00-9.45
   9.50-10.35
  10.40-11.25
Еколого-натуралістичний напрямок
19
Краєзнав-чий
Неймет Таїсія Йосипівна
1
15
10-15
Комбінована
ЦДЮТ
Середа
 1.14.30-15.15
    15.20-16.05
    16.10-16.55
П`ятниця
1.14.30-15.15
   15.20-16.05
   16.10-16.55

 

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com