Хмільник - офіційний сайт міста

http://hmilnyk.osp-ua.info/

Хмільник: Співпраця влади та громадських організацій - просування добрих практик07.07.2016
 
25.10.2016

ПАМ’ЯТНИК ЖЕРТВАМ ГОЛОДОМОРІВ – ПРОЕКТ, ЩО ОБ’ЄДНАЄ ГРОМАДУ!

Шановна громадо!

Як уже повідомлялося, Хмільницька міська рада та її виконавчий комітет у співпраці з міською громадською організацією «Молодіжна рада» розпочали збір коштів для спорудження меморіального скверу жертвам голодоморів і політичних репресій на розі вулиць Меморіальної та Некрасова.

Нині в кожного домінують різні настрої, почуття, перестороги...

Ми ж маємо усією громадою об’єднатися довкола цього проекту заради рішучості, жертовності, заради життєствердної пам’яті.

Допомогти коштом може кожен, хто з гідністю шанує своїх предків – жертв Голодоморів, хто над усе прагне, аби подібні трагедії ніколи не повторилися.

Вірю в те, що цей проект стане переконливими виміром нашої людяності і гідності та об’єднає громаду, яка пам’ятає про страчене життя мільйонів громадян.

ДОПОМОГТИ – ЦЕ ПАМ’ЯТАТИ, ЩОБ НІКОЛИ НЕ ПОВТОРИТИ!

З повагою та сподіванням
на небайдужість кожного хмільничанина
 
 
Міський голова                                                                   Сергій РЕДЧИК  
Сергій Редчик: «Прошу хмільничан приєднатися до збору коштів для облаштування меморіального скверу жертвам голодоморів!»
 
Шановна громадо!

 
Україні, її талановитому і працелюбному народові упродовж століть судилися страдницькі дороги, йдучи якими і досі серце слізно відлунює болем та глибокою скорботою.

Чи не наймасштабнішою національною трагедією визнані Голодомори 1932-1933 років, 1946-1947 років – цинічного, безжального, небаченого за жорстокістю злочину проти життя мільйонів громадян.

Наш обов’язок перед нинішніми і прийдешніми поколіннями – запалити в серці свічку нетлінної і життєствердної пам’яті, щоб подібні події за жодних обставин не повторилися. 

Для цього міська рада та її виконавчий комітет у співпраці з міською молодіжною громадською організацією «Молодіжна рада» прагнуть реалізувати багаторічну ініціативу – облаштувати меморіальний сквер жертвам голодоморів на розі вулиць Меморіальної та Некрасова.   

Вимушений констатувати: така справа є вельми затратною і непідйомною лише коштом бюджету міста.

З огляду на це, я звертаюся до підприємств, установ та організацій, підприємницьких структур, громадських та політичних об’єднань, усіх свідомих громадян із проханням долучитися до збору коштів для облаштування меморіального скверу.

Дякую кожному за небайдужість і свідому громадську позицію. Вірю в успішну реалізацію наших спільних намірів та ініціатив.


 
          З повагою

 
          Міський голова                                                                    Сергій РЕДЧИК 


07.07.2016

 

Увага! Збір коштів для облаштування меморіального скверу! 

 

Хмільницька міська молодіжна громадська організація «Молодіжна рада» повідомляє про збір коштів для облаштування меморіального скверу жертвам голодоморів на розі вулиць Меморіальної та Некрасова в місті Хмільнику. 

Для цього просимо переказувати кошти від 1 гривні на розрахунковий рахунок:

26005055325181 в ПАТ КБ «Приватбанк»
ЄДРПОУ 35542373, МФО 302689

Одержувач коштів: «Молодіжна рада» Хмільницька міська молодіжна громадська організація.

Призначення платежу: «Збір пожертв на облаштування меморіального скверу».

Прийом платежів проводиться усіма банківськими відділеннями в місті.

З метою відкритості та прозорості рух коштів контролюється ревізійною комісією ГО «Молодіжна рада», а інформація про їх надходження та використання  оприлюднюватиметься через офіційний веб-сайт міста і міськрайонну газету «Життєві обрії».

Телефон для довідок: 097 952 45 09 - Людмила Дозорець.


Хмільницька міська молодіжна ГО «Молодіжна рада»
 
 
 
Сергій Редчик: «Якщо доброю волею кожного хмільничанина стане бажання допомогти у спорудженні пам’ятника жертвам Голодоморів – ми реалізуємо наш намір!

Сказав міський голова Сергій Редчик, звертаючись до учасників апаратної наради із пропозицією максимального сприяння і підтримки громадської ініціативи – збору коштів для спорудження пам’ятника жертвам Голодоморів на розі вулиць Меморіальної та Некрасова у місті Хмільнику.

«Добровільна справа кожного, хто народився і виріс, живе та працює, шанує і любить своє місто, - підтримати проект збору коштів для облаштування в місті пам’ятника жертвам Голодоморів. Я закликаю свідомо відгукнутися усіх на таку ініціативу, не бути байдужими! Якщо доброю волею кожного хмільничанина буде бажання допомогти – ми реалізуємо наш намір!», - наголосив міський голова.

 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради 


 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com