Хмільник - офіційний сайт міста

http://hmilnyk.osp-ua.info/

Хмільник: Англомовні підопічні терцентру провели передноворічну зустріч «Happy New Year»29.12.2016

З січня 2014 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Хмільника було введено послугу вивчення англійської мови.  Опанувати  мову спілкування на побутовому рівні виявилося не під силу всім бажаючим. Пройти повноцінне  навчання вдалося  57 підопічним територіального центру. Студенти-випускники виявили бажання продемонструвати свої знання та вміння. Напередодні 2017 Нового року вони зібрались у терцентрі на своєрідний екзамен, підвели підсумки своєї роботи, висловили враження про курси. З їх слів, це було не просто навчання, а й  спілкування, яке об’єднувало однодумців.  Особливу подяку на англійській мові отримала викладач Вероніка Васильєва, яка доклала багато зусиль та професійних знань, щоби її учні могли почуватися  вільно у англомовному середовищі.

Під час зустрічі учні курсів англійської мови разом з учасниками ансамблю «Хмільничанки-подолянки» вітали всіх присутніх на заході та працівників терцентру з Новим Роком та Різдвом Христовим. Пісенні вітання звучали англійською, польською, єврейською та українською мовами. Співали пісень про зиму, святого Миколая, про Новий рік.

За святковим столом панувала тепла дружня атмосфера. На завершення  зустрічі всі отримали символічні подарунки 2017 року – барвисті  півники, виготовлені викладачем англійської мови та  інструктором з трудової адаптації відділення денного перебування терцентру.Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Хмільника©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com