Хмільник - офіційний сайт міста

http://hmilnyk.osp-ua.info/

Сергій Редчик: «У Новий Рік – із щедротами долі, гараздами у родині та миром у державі!»30.12.2016

 Шановні хмільничани!

 

Дванадцять місяців життя, роботи, радощів, успіхів, клопотів-проблем – рішуче та очікувано залишаються у році, що минає – 2016. На порозі наших осель вже рік прийдешній – 2017.

У цей дивовижно-магічний і хвилюючий період неповторного часу звертаюся із побажаннями добра, гараздів, миру та єднання кожній Хмільницькій родині, моїй громаді.

Над усе дякую всім за підтримку і допомогу в реалізації важливих завдань, пріоритетних заходів та загальноміських ініціатив, спрямованих на розвиток важливих галузей життєдіяльності міста-курорту.

Моя особлива вдячність хмільничанам, які вболівають за долю міста, його успішну перспективу та авторитет, вірять у спільну справу, вболівають за результат.

У Новому Році найперше бажаю всім злагоди і миру на нашій землі, міцного здоров’я, добробуту, родинного тепла і затишку.

Віриться, що добрі сподівання, мрії і надії правдиво здійсняться та буде більше можливостей для позитиву, єднання і спілкування.

Нехай упродовж 2017 року хмільничан не полишає добрий настрій, добре слово та підтримка, що гріють душу променем уваги, поваги і вдячності.

Приємної зустрічі Нового Року та щасливого новоріччя!


 

          З повагою
 
          Міський голова                                                             Сергій РЕДЧИК 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com