Хмільник - офіційний сайт міста

http://hmilnyk.osp-ua.info/

На 28-й сесії Хмільницької міської ради 7 скликання29.12.2016

Уперіод з 22 по 27 грудня під головуванням міського голови Сергія Редчика відбулися пленарні засідання 28 чергової сесії міської ради 7 скликання.

На початок пленарних засідань було зареєстровано: 22 грудня – 29 депутатів, 26 грудня – 18 депутатів, 27 грудня – 22 депутати.

Загалом місцеві обранці розглянули 35 планових та 8 питань порядку денного "Різне".

Депутати зняли з порядку денного питання щодо кандидатури Володимира Загіки, мотивуючи своє рішення тим, що не завершена процедура передачі цілісного майнового комплексу ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» у комунальну власність територіальної громади міста Хмільника.

Перед розглядом питань порядку денного виступив начальник Хмільницького відділення поліції Калинівського ВП ГУ НП у Вінницькій області, підполковник поліції Дмитро Руденко, який роз’яснив ситуацію щодо останніх подій, які відбулись в місті за минулі два тижні та запевнив присутніх, що поліція робить усе для унеможливлення порушень чинного законодавства.

Першим в порядку денному слухалось питання про хід виконання рішень, критичних зауважень та пропозицій, висловлених депутатами на попередніх сесіях міської ради 7 скликання, та депутатських звернень у міжсесійний період, з яких доповідав секретар міської ради Павло Крепкий.

Наступним депутати заслухали підсумки виконання Програми економічного і  соціального розвитку міста Хмільника у 2016 році та затвердили відповідну Програму на 2017 рік.

Міські обранці відхилили проект рішення щодо кандидатури Майї Сичової на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Депутати підтримали внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 7 скликання від 18.12.2015р. № 56 «Про бюджет міста Хмільника на 2016 рік» (зі змінами).

Окремим рішенням депутатський корпус затвердив бюджет міста Хмільника на 2017 рік, за який проголосувало 23 міських обранців із 29 зареєстрованих на сесії.

Окремо, було внесено зміни до міської Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в м. Хмільнику на 2016-2017 роки та комплексної Програми захисту населення і територій м. Хмільника у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2016 – 2018 роки.

Депутатським корпусом також було затверджено дві нові програми, а саме: Міську цільову програму розроблення містобудівної і проектної  документації та ведення містобудівного кадастру у місті Хмільнику на 2017-2020 роки та Програму розвитку  малого і  середнього підприємництва в місті Хмільнику на 2017-2018 роки.

Близько півтора десятка питань порядку денного стосувалися врегулювання земельних відносин, обговорення яких традиційно викликає найбільші дискусії серед депутатського корпусу.

Майже всі запропоновані проекти рішень цього блоку із врахуванням зауважень, доповнень, пропозицій, висловлених  під час їх розгляду, підтримано депутатами. Лише два проекти рішень, які вже не вперше виносяться на розгляд ради, не отримали погодження від депутатів, а саме «Про розгляд питання щодо  затвердження документації із землеустрою та безоплатну передачу у власність земельної ділянки по вул. Медова, 3  гр. Пірожок Н.О.» та «Про розгляд заяви Бичківської Л.Ф. щодо земельної ділянки по вул. Нагірна, 14.».

До питань «Різного» внесено декілька проектів рішень, які потребували нагального вирішення, а також депутатські звернення, запити та запитання.

Окремі депутатські запити не були підтримані депутатським корпусом. 


Відділ організаційно-кадрової роботи Хмільницької міської ради©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com