cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіМіський бюджет Хмільника на 2015 рік

 

УКРАЇНА
Хмільницька   міська    рада
Вінницької області
Р І Ш Е Н Н Я № 1996
 
12 січня  2015 р. 69сесія  міської ради  6  скликання

Про бюджет  міста Хмільника на 2015 рік

Відповідно до Бюджетного кодексу України (ст. 77), враховуючи Закон України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.     Визначити на 2015 рік:

- доходи бюджету міста Хмільника у сумі 97 220,329 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету міста Хмільника  94 799,029 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету міста Хмільника   2 421,3 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 886,9 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки бюджету міста Хмільника у сумі 97 220,329 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду бюджету міста Хмільника 86 302,819 тис. грн., видатки спеціального фонду бюджету міста Хмільника   10 317,51 тис. грн.;

- профіцит бюджету міста Хмільника у сумі 8496, 21 тис. грн., в тому числі загального фонду бюджету міста Хмільника у сумі 8496,21 тис. грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), в сумі 7 896,21 тис. грн. та погашення середньострокової позички у сумі 600,0 тис. грн.  згідно з додатком № 2 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду бюджету міста Хмільника  у сумі 7 896,21 тис. грн. джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до спеціального (бюджету розвитку) згідно з  додатком № 2 до цього рішення.

2.  Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету міста Хмільника на 2015 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 86 302,819 тис. грн. та спеціальному фонду 10 317,51 тис. грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

3. Визначити  оборотний касовий  залишок бюджетних коштів  бюджету  міста Хмільника  у сумі 100,0 тис. грн..

4. Затвердити  на 2015 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 5 до цього рішення:

5. Затвердити  на 2015 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок  коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 6 до цього рішення.

6. Затвердити на 2015 рік резервний фонд бюджету міста Хмільника у сумі 195,0 тис. гривень.

7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету міста Хмільника на 2015 рік за їх економічною структурою:
 
- оплата праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;
- поточні трансферти місцевим бюджетам.

8. Затвердити в складі видатків бюджету міста Хмільника кошти на реалізацію міських програм у сумі 14542,6 тис. грн. згідно з додатком №7 до цього рішення.

9. Затвердити трансфертну угоду про передачу коштів на проведення видатків місцевих бюджетів, у вигляді субвенції із бюджету м. Хмільника в сумі 951,1 тис. грн. Хмільницькій районній раді на фінансування установ, які надають культурно – освітні послуги жителям міста, але належать до спільної власності територіальних громад Хмільницького району (додається).

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню міської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:
 
- позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету міста Хмільника, пов’язані із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11.
Розпорядникам коштів бюджету міста Хмільника забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.
 
До 20 січня 2015 року затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

12.
Надати право виконкому міської ради протягом 2015 року за погодженням з постійною комісією міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва ( Шеремета В.М.):

12.1 Здійснювати у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних  коштів перерозподіл видатків за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами міського бюджету);

12.2. З метою оперативного використання коштів по централізованих заходах, уточнювати дохідну та видаткову частини міського бюджету на суми міжбюджетних трансфертів  із державного та обласного бюджетів із наступним затвердженням на сесії міської ради.

13. Установити, що у загальному фонді бюджету міста Хмільника на 2015 рік :

до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України;

джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтями 71,72 Бюджетного кодексу.

14. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету міста Хмільника на 2015 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 691,71 Бюджетного кодексу України.

15. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету міста Хмільника  на 2015 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.

16. Закріпити за відповідними структурними підрозділами та відповідальними особами міської ради контроль за окремими видами надходжень до бюджету м. Хмільника згідно з додатком  № 8.

17. Програмно - цільовий метод у бюджетному процесі застосовується у терміни, визначені п.18 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України.

18. Додатки № 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

19. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва (  Шеремета В.М.).

Міський голова                                                 В.П.Грушко


Додатки:
 
 

 

[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв hair wigs посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa