cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіУправління Пенсійного Фонду у місті Хмільнику та Хмільницькому районі інформує:
13.01.2016

Про впровадження нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій


Система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації в органах Пенсійного фонду України на сьогодні не зовсім відповідає сучасності і потребує модернізації. Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України пропонує нову систему обслуговування громадян і обробки пенсійної документації  на базі централізованих інформаційних технологій, яку впроваджують з 1 січня 2016 року.

Перевагою для громадян нової системи обслуговування та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій являється, перш за все те, що є можливість звернутися за вирішенням своїх пенсійних питань до будь-якого управління Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання, отримати консультацію чи надіслати документи дистанційно.

Головна мета та найвищий результат впровадження технологій
 – це новий покращений рівень обслуговування громадян в органах ПФУ, значне підвищення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи, виключення можливості впливу людського фактору на визначення розміру пенсії.

На першому етапі, впродовж 2016 року, нова система діятиме в пілотному режимі в територіальних підрозділах фонду Вінницької, Київської Донецької та Херсонської областей. У цей час фахівці будуть
відпрацьовувати технологію оцифрування пенсійних справ та запровадження єдиних стандартів обслуговування.  Передбачається створення нових методів прийому громадян за принципами «бек-офіс» та «фронт-офіс». Це дасть змогу не тільки відмовитися від величезного паперового документообігу, а й спростити процедури прийому та обслуговування громадян, істотно скоротити час їхнього спілкування з фахівцями Фонду. Вся інформація про особу відразу потраплятиме в електронну пенсійну справу, яку формуватимуть під час першого звернення громадянина у Фонд та оброблятимуть через централізовану систему  призначення та виплати пенсій.  Ця система буде єдиною для всіх управлінь Фонду, захищеною за сучасними стандартами, що унеможливлює втрату персональних даних та витік інформації.

Нова система обслуговування громадян передбачає функціональне розділення на дві складові:

- безпосереднє приймання громадян у залах обслуговування (фронт – офіс)
- обробка документів , отриманих від громадян, та надання кінцевого результату (бек – офіс)

Обслуговування громадян в органах Фонду матиме такий вигляд:

Спеціаліст (фронт – офісу) до якого звернувся відвідувач, з'ясовує  мету візиту та приймає документи. Він фактично починає створювати електронну пенсійну справу: формує заяву, сканує документи, надані відвідувачем. Відвідувач лише підписує роздруковану спеціалістом заяву і отримує розписку – повідомлення про прийняття документів. На цьому прийом громадянина спеціалістом фронт – офісу завершується, а електронну пенсійну справу передають до бек – офісу для завершення процесу її формування.

Працівник бек – офісу отримує з фронт – офісу список звернень для обробки і розпочинає процес призначення пенсії. При цьому дані про заробіток та стаж із системи персоніфікованого обліку завантажуються автоматично. Дані про стаж за періоди роботи до впровадження системи персоніфікованого обліку спеціаліст вносить вручну на підставі даних трудових книжок. Після введення всієї необхідної інформації система автоматично обраховує різні варіанти розрахунку пенсії, залишається лише вибрати оптимальний варіант і натиснути клавішу "Призначити".

Нова система аналізує можливість призначення пенсії за всіма варіантами, на які має право конкретний пенсіонер. Клієнту не треба буде писати заяву на призначення конкретного виду пенсії, варто лише зазначити, що він претендує на призначення пенсії у найвигіднішому для нього розмірі.

Запропонована система має:
- забезпечити надійний захист даних  даних ;
- максимально автоматизувати технологічні процеси призначення і виплати пенсі;
- забезпечити оцифрування архіві пенсійних справ, як результат   відмова від паперових носії;
- забезпечити можливість обслуговування громадян у будь-якому органі фонду, незалежно від місця реєстрації;
- спростити процедуру надання послуг органами Пенсійного фонду;
- підвищити якість і зменшити час обслуговування.

Ще одна проблема діючої системи обслуговування громадян в органах ПФ України , що вирішує запровадження нової централізованої системи – це те, що оформлення пенсійних документів відбувається лише в управлінні Фонду за місцем реєстрації пенсіонера. У подальшому громадянин зможе звернутися щодо призначення пенсії в будь - яке управління в системі Пенсійного фонду України. Це спростить життя пенсіонерам, які можуть звернутися щодо призначення пенсії в найближчу установу.

Значно розширюються можливості дистанційного обслуговування громадян, залучаючи до цього Контакт – центр та веб-портал Пенсійного фонду. Одержавши електронний цифровий підпис, через персональний кабінет на веб-порталі людина отримає доступ до своєї електронної пенсійної справи, зможе подати заяву на перерахунок пенсії, не виходячи з дому, контролювати вчасність виплат. Крім того, через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду громадянин має право подати заяву, звернення, скаргу, отримати необхідну консультацію фахівців.

Запровадження системи обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій – питання набагато глибше, ніж просто зручність, сучасність, доступність тощо. Наприклад, її запровадження має стати ще одним додатковим стимулом до легалізації заробітних плат. Що мається на увазі? Нині ми спонукаємо людей до того, аби вони стежили за своїми відрахуваннями із заробітної плати, за розміром своїх соціальних внесків. Для того й створюється така технологічна можливість, щоб людина, яка працює, за допомогою веб- порталу могла стежити за відрахуваннями, які здійснюють на її користь у фонди соціального страхування, і, за потреби, тиснути на роботодавця, а пенсіонер міг переглянути свою пенсійну справу.

Передбачається, що за допомогою електронного цифрового підпису можна буде роздрукувати виписку про свої доходи із системи персоніфікованого обліку й навіть подати її в банк для підтвердження платоспроможності.

Таким чином, позитивний ефект від впровадження нових технологій отримають і громадяни нашої держави і, безпосередньо, сама держава, а саме досягається максимальна автоматизація процесів від моменту звернення до призначення і виплати пенсії, перехід до електронних пенсійних справ, відмова від численних паперових архівів; економія коштів Фонду на утримання централізованих систем, упередження переплат та дублювання виплат, надійний захист персональних даних, мінімізація «людського фактору», помилок, зловживань, корупції.


Управління Пенсійного Фонду у місті Хмільнику та Хмільницькому районі      
 
[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв rolex replica посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa