cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіНа 9-й сесії Хмільницької міської ради
17.02.2016
11 лютого 2016 року під головуванням міського голови Сергія Редчика відбулась найтриваліша в історії міської ради 9 чергова сесія міської ради 7 скликання: депутати працювали упродовж 12 годин поспіль.

На початок сесії зареєструвалися усі 34 депутати міської ради, які розглянули 47 планових питань, а також питання «Різного».

Першим слухалося питання про обрання секретаря міської ради. Депутати розглянули кандидатуру Юрія Прокоповича на посаду секретаря міської ради 7 скликання. Однак, у місцевих обранців виникли певні зауваження щодо своїх підписів під поданням на зазначену кандидатуру. Після тривалої дискусії Юрій Прокопович зняв свою кандидатуру на посаду секретаря міської ради.

Другою розглядалась кандидатура Анатолія Мороза, запропонована частиною депутатів міської ради з дотриманням вимог чинного законодавства. Кандидатура Анатолія Мороза, яка пройшла відповідне обговорення у постійних комісіях міської ради, за результатами таємного голосування набрала необхідну кількість голосів («за» - 20).

Окремо, депутатський корпус проголосував за виключення Анатолія Мороза зі складу постійної комісії міської ради 7 скликання з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва, оскільки згідно норм законодавства секретар міської ради не може входити до складу постійних комісій, а також за включення його до складу виконавчого комітету міської ради 7 скликання, до якого секретар міської ради входить за посадою.

Депутати більшістю голосів («за»-27) підтримали пропозицію міського голови та затвердили на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмилу Вусатюк.

Місцеві обранці заслухали та взяли до відома інформацію міського голови Сергія Редчика про хід виконання рішень, критичних зауважень та пропозицій, висловлених депутатами на попередніх сесіях міської ради 7 скликання, затвердили план роботи Хмільницької міської ради на 1 квартал 2016 року, загальну структуру виконавчих органів міської ради і зміни в штатному розписі Хмільницької міської ради.

За пропозицією депутатів міської ради до порядку денного було включено інформацію голови тимчасової контрольної комісії міської ради 6 скликання з перевірки рішень, які не відповідають озвученим на сесіях, Тетяни Карпенко про роботу цієї комісії. Поіменним голосування присутні в залі депутати одноголосно підтримали запропонований проект рішення з цього питання, зокрема, вирішили прийняти офіційно передані матеріали тимчасової контрольної комісії для продовження роботи, в тому числі, на їх основі - з оперативного контролю за легітимністю рішень міської ради минулого 6 скликання в частині використання земельних ресурсів. Підтримано пропозицію створити тимчасову контрольну комісію міської ради 7 скликання з перевірки рішень міської ради 6 скликання з питань землекористування, яка розпочне свою роботу з 1 березня цього року.

Окремі рішення стосувалися внесення змін до діючих міських програм.

Депутати міської ради  зняли з розгляду питання «Про  розроблення містобудівної документації – Плану зонування території  міста Хмільника» та «Про розроблення містобудівної документації – детального плану  території площею 55 га  в межах вулиць Меліоративної, Левадної, 276 стрілецької дивізії, Кутузова, Суворова, 1 Травня з реконструкцією застарілої багатоповерхової забудови  під багатоповерхове житлове будівництво», оскільки не були дотримані терміни оприлюднення проектів цих рішень відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Не усі запропоновані проекти рішень міської ради були підтримані депутатами. Так, не набрали необхідної кількості голосів та були відхилені проекти рішень міської ради «Про затвердження містобудівної документації - «Проект внесення змін до Генерального плану міста Хмільника», «Про продаж ТОВ «Компанія «Укрпромексім»  земельної ділянки, що розташована у м. Хмільнику по вул.  Василя Порика, 23». Мотивацією щодо відхилення проекту змін до Генплану стало те, що зазначений проект рішення потребує додаткового обговорення на засіданні містобудівної ради, а відтак – фахових пропозицій, зауважень та рекомендацій як архітекторів, так і активної громадськості.   Що ж до іншого проекту рішення «Про продаж ТОВ «Компанія «Укрпромексім»  земельної ділянки, що розташована у м. Хмільнику по вул. Василя Порика, 23», то його відхилення обумовлене необхідністю додаткового вивчення цього питання.

З метою врегулювання ситуації, що виникла на позачерговій 8-й сесії міської ради під час розгляду питання «Про надання виконавчому комітету Хмільницької міської ради дозволу на виготовлення проекту із землеустрою на земельну ділянку у м. Хмільнику на розі вул. 1 Травня та вул. Меліоративна», міським головою було прийнято розпорядження від 29.01.2016р №36-р «Про зупинення рішення 8 позачергової сесії Хмільницької міської ради 7 скликання №103 від 25.01.2016р.». Задля подолання так званого «вето» та залишення чинним зупиненого рішення необхідно було набрати не менше 2/3 голосів від загального складу ради. В результаті обговорення цього питання рішення підтримали лише 19 депутатів міської ради із необхідних 23-х голосів.

Депутатський корпус прийняв рішення звернутися до Верховної Ради України з вимогою відставки Уряду та Прем’єр-міністра України А.Яценюка, а також оприлюднити текст звернення в засобах масової інформації. 

У питанні «Різного» депутати розглянули ряд проектів рішень міської ради, депутатських запитів, звернень та запитань.

Так, депутати внесли зміни до Регламенту міської ради 7 скликання, пов’язані зі змінами в законодавстві щодо обов’язковості поіменних голосувань місцевими обранцями.

В порядку інформування заслухали звіт про результати ревізії бюджету міста Хмільника.

Підтримано депутатський запит Володимира Тихонова з пропозицією  зміни міського автобусного маршруту №2.

Депутати заслухали подання своїх колег Олександра Гончаренка та Олександра Ткача щодо кандидатур їх помічників-консультантів. Так, помічниками-консультантами Олександра Гончаренка стали Олександр Вознюк, Володимир Плахотнюк, Сергій П’ятківський, помічниками-консультантами Олександра Ткача - Іван Григорук  та Оксана Іщук.

Депутати міської ради підтримали депутатський запит Віктора Копиці щодо звернення жителів вул. Літописна (стара назва вул. Червоного Козацтва) з проханням вирішити проблему з нерегульованим рухом транспорту по цій вулиці.

Було підтримано депутатські запити Тетяни Кулак про коригування проекту із землеустрою щодо визначення прибережних захисних смуг по річці Південний Буг та річці Хвоса в межах міста Хмільника  в частині земельної ділянки по вул. Слобідська (стара назва вул. Дзержинського) та про надзвичайну ситуацію, що склалась з електропостачанням багатоквартирного будинку №15 по вул. 1 Травня в місті Хмільнику.

Депутати заслухали звіт комісії з обстеження віконних блоків в ЗОШ I-IIIст. №3 міста Хмільника та визначення якості виконаних робіт з їх встановлення, з якого доповідав депутат міської ради Юрій Кондратовець.

Заслухано інформацію депутата міської ради Валерія Чернелевського про звернення адміністрації навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи  I-III ст. – гімназії №1 міста Хмільника щодо сприяння у вирішенні нагальних питань, пов’язаних із розвитком фізичної культури в закладі, зокрема ремонту та облаштування спортивного та тренажерного залів.  
 
Відділ організаційно-кадрової  роботи Хмільницької міської ради 
[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв rolex replica посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa