cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіХмільник: Заявка-пропозиція щодо розміщення у 2016 році тимчасово вільних коштів бюджету міста на депозитних рахунках у банках
16.03.2016

Відповідно до вимог ст. 16. Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 p. N 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), відповідно до рішення 9 сесії міської ради 7 скликання № 155 від 11 лютого 2016 року «Про розміщення коштів бюджету м. Хмільника на депозитному рахунку» Хмільницькою міською радою оголошується проведення конкурсу серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2016 році.

1. У конкурсі можуть брати участь банки, філії (відділення) яких розташовані в м. Хмільнику та м. Вінниці (далі – банки), за умови якщо:

·   держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів банку;

.   протягом останнього року Національний банк не застосовував до цього банку таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних.

2. Конкурс проводиться при наявності не менше двох пропозицій від банків, які прийняті до розгляду.

3. Розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету згідно з рішенням 9 сесії міської ради 7 скликання № 155 від 11 лютого 2016 року «Про розміщення коштів бюджету м. Хмільника на депозитному рахунку», здійснюється в обсягах фактично вільних залишків коштів загального та спеціального фондів міського бюджету, без обмеження граничною сумою розміщення.

4. Учасник конкурсу повинен надати конкурсній комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках, такі документи:

4.1
заяву на участь у конкурсі;

4.2
конкурсні пропозиції щодо розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках, які обов'язково включають пропозиції щодо:

·   відсоткової ставки;

·   можливості вільного додаткового розміщення або зняття частини депозитного вкладу без втрати відсотків;

·   терміну повернення коштів на рахунок міського бюджету до 20 грудня 2016 року, а за необхідності раніше відповідно до письмового звернення фінансового управління міської ради;

·   відсутності незнижувального залишку на депозитному рахунку або його встановлення;

·   щомісячного перерахування до бюджету м. Хмільника відсотків за вкладом;

4.3 завірені печаткою підприємства або нотаріально копії:

-   свідоцтва про державну реєстрацію банку, виданого Національним банком України;

-   статуту банку;

-   положення про філію (відділення) банку;

-   банківських ліцензій на право здійснення банківських операцій;

-   довіреності керуючому філією (відділенням) банку;

-   довідки Національного банку України щодо відповідності банку, який приймає участь у конкурсі, умовам розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, визначених у підпункті 6) пункту 3 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 N6 (зі змінами).

4.4 витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, виданий банку державним реєстратором.

4.5 витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, виданий філії/відділенню державним реєстратором (в разі наявності).

5. Обов'язковими умовами при укладені договору банківського вкладу (депозиту) між фінансовим управлінням Хмільницької  міської ради і банком є:

-   можливість постійного поповнення вкладу;

-   права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу вкладника відповідно до потреби у фінансуванні видатків;

-   заборона безспірного списання банком коштів із вкладного (депозитного) рахунку фінансового управління Хмільницької міської ради;

-   в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків на відповідні рахунки міського бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти для розміщення на вкладних (депозитних) рахунках, банк несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 1% від суми затримки повернення вкладів або процентів на вклад (до п'яти календарних днів) за кожен день затримки. Якщо строк затримки складає більше п'яти календарних днів, банк сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день затримки.

6. Тимчасово вільні кошти можуть розміщуватись на вкладних (депозитних) рахунках у банках лише у межах поточного бюджетного періоду та повинні бути повернуті на рахунки бюджету, з яких вони перераховувалися, не пізніше ніж за 10 днів до закінчення такого бюджетного періоду.

7. В депозитному договорі з банком - переможцем конкурсу мають бути враховані і інші вимоги, визначені Порядком розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011p. N 6 (зі змінами).

8. Критеріями при визначенні банку - переможця є:

-   розмір процентної ставки за вкладом (депозитом);

-   термін повернення коштів на рахунок міського бюджету за письмовим зверненням фінансового управління Хмільницької міської ради;

-   розмір незнижувального залишку на депозитному(-их) рахунку(-ах) або його відсутність;

-   строки перерахування до міського бюджету процентів за вкладом.

9. Переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

10. Пропозиції подаються в запечатаному конверті до 13-00 год. 23.03.2016 р. за адресою: м. Хмільник, вул. Столярчука, 10, кім. №309, 303 Контактний телефон (04338)2-12-50 (Захарченко В.І.) На конверті з пропозицією необхідно вказати: "Не відкривати до 14-00 год. 23.03.2016 р."

11. Розкриття пропозицій відбудеться 23 березня 2016р. о 14-00 год. за адресою: м. Хмільник, вул. Столярчука,10, в конференц - залі 4-й поверх.

12. Конкурсна комісія має право звертатися до банків, які подали пропозиції, за роз'ясненнями та наданням додаткової інформації.

13. Використання відомостей, що містяться у пропозиціях банків, здійснюється з додержанням вимог законодавства.

14. Інформація, що стосується розгляду, пояснення, оцінки та порівняння пропозицій, є конфіденційною.

15. Учасник має право відізвати свою заяву на участь у конкурсі до встановленого терміну проведення конкурсу, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

16. До участі в конкурсі не допускаються банки, які не подали усіх документів, необхідних для участі в конкурсі.

17. Переможця серед банків, які надали заяву на участь у конкурсі, конкурсні пропозиції та всі необхідні документи, визначає конкурсна комісія, враховуючи критерії, зазначені в пунктах 8 та 9 заявки - пропозиції.
 

Фінансове управління Хмільницької міської ради 

[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв rolex replica посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa