cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіІнформує Хмільницька ОДПІ
06.04.2016

Запрошуємо платників податків Хмільницької ОДПІ на черговий квартальний семінар

Хмільницька ОДПІ запрошує платників податків на квартальний обласний семінар з питань подання звітності за 1 квартал 2016 року і нововведень податкового законодавства, які відбулися протягомсічня-березня 2016 року, за участю фахівців ГУ ДФС у Вінницькій області, філії ДП «СВЦ у Вінницькій області», товариства «Знання»,

Який відбудеться 14 квітня2016 року о 10 год.

Хмільницька ОДПІ, тел. для довідок: 2-23-7814 квітня 2016 року - регіональний семінар для платників податків Вінницької та Житомирської областей

 

14 квітня 2016 року у м. Житомирі відбудеться регіональний семінар для платників податків Вінницької та Житомирської областей на тему: «Офіційно про податкові новації – 2016».

Запрошуємо платників податків Вінницької та Житомирської областей на семінар, організований державним підприємством «Сервісно-видавничий центр». Довідки за телефоном: 418-215.

 

Програма семінару додається.

http://zt.sfs.gov.ua/anonsi-ark/12924.html


 
 
Про визначення ставок екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин


Листом від 16.03.2016 № 9027/7/99-99-15-04-02-17 Державна фіскальна служба Україна прокоментувала питання визначення регуляторних актів, які використовуються платниками для визначення ставок екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення .

Зокрема, ДФС України повідомила, що державне регулювання Викидів забруднюючих речовин передбачає отримання відповідних дозволів на Викиди забруднюючих речовин (далі – Дозвіл). Право на розробку документів, що обґрунтовують обсяги таких викидів, надано суб’єктам, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища (ст. 11 Закону України від 16 жовтня 1992 року № 2707-XI «Про охорону атмосферного повітря»).

Дозвіл дає право суб’єктам господарювання експлуатувати об’єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів гранично допустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в Дозволі терміну (п. 2 Порядку проведення та оплати робіт, пов’язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такі дозволи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13березня 2002 року № 302).

Документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для суб’єктів господарювання (далі – Документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів), є невід’ємною частиною заяви на отримання Дозволу.

Розроблення Документів, у яких обґрунтовуються обсяги Викидів забруднюючих речовин, здійснюють установи, організації та заклади, яким надано право на розробку таких документів та які занесені до відповідного переліку Мінприроди (п. 1.3. Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 09.03.2006 № 108, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.03.2006 за № 341/12215).

Ставки Податку за Викиди забруднюючих речовин затверджено ст. 243 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Зокрема, для обмеженого переліку забруднюючих речовин або груп забруднюючих речовин, включаючи «тверді речовини» та «вуглеводні» ставки, затверджено у п. 243.1 ст. 243 Кодексу. При цьому перелік забруднюючих речовин, що об’єднані у зазначених групах, затверджений наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 14.03.2002 № 104, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01.04.2002 за № 322/6610.

Разом з тим, для випадків здійснення викидів інших, ніж зазначені у переліку п. 243.1 ст. 243 Кодексу, забруднюючих речовин, у п. 243.2 цієї статті затверджено ставки Податку для забруднюючих речовин, номінованих за класами небезпечності.

Таким чином, для забруднюючої речовини або групи забруднюючих речовин, для яких п. 243.1 ст. 243 Кодексу ставка Податку не встановлена, після ідентифікації класу небезпечності забруднюючої речовини застосовується ставка Податку, встановлена п. 243.2 цієї статті. Клас небезпечності забруднюючої речовини визначається у порядку, визначеному наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 27.06.2006 № 309 «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01.08 2006 за № 912/12786.

Повноваження із розробки таких нормативів Викидів забруднюючих речовин, включаючи ідентифікацію класу небезпечності забруднюючої речовини, делеговано заінтересованими органами виконавчої влади, до сфери управління яких належать підприємства, установи, організації, що здійснюють Викиди забруднюючих речовин (п. 8 Порядку розроблення та затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел, затвердженого постановою Кабінет Міністрів України від 28 грудня 2001 року № 1780).

Водночас п. 243.3 ст. 243 Кодексу передбачено ставки Податку для випадків неможливості застосування ставок Податку для забруднюючої речовини п. п. 243.1 та 243.2 ст. 243 Кодексу на підставі величин орієнтовно безпечних рівнів (далі – ОБР) впливу таких речовин (сполук) в атмосферному повітрі населених пунктів, що визначаються згідно з постановою головного державного санітарного лікаря України від 15.04.2013 № 9 «Про затвердження значень гігієнічних нормативів хімічних речовин в атмосферному повітрі населених місць».

При цьому установи і організацій, що акредитовані на право проведення робіт в галузі гігієнічного нормування хімічних речовин в атмосферному повітрі населених місць, при обґрунтуванні та апробації ОБР керуються положеннями Методичних вказівок «Обґрунтування орієнтовних безпечних рівнів впливу (ОБРВ) хімічних речовин в атмосферному повітрі населених місць» (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 07.10.2004 № 485).

З огляду на викладене вище для обґрунтованого застосування ставок Податку за Викиди забруднюючих речовин при визначенні розміру податкових зобов’язань з Податку при експлуатації об’єктів, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, платникам Податку необхідно використовувати відповідні документи, зокрема Дозвіл, згідно з якими здійснюється ідентифікація видів забруднюючих речовин, визначається їх клас небезпечності, а також величина ОБР таких речовин.


Хмільницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв rolex replica посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa