cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіІнформує Хмільницька ОДПІ
13.04.2016

За 1 квартал 2016 року надходження до Зведеного бюджету склали 62,9 млн. грн.

Як повідомив  на брифінгу начальник Хмільницької  ОДПІ  І.П.Катрін  за оперативними даними протягом 1 кварталу 2016 року платниками податків м. Хмільника,  Хмільницького та Літинського районів сплачено до Зведеного бюджету 62,9 млн. грн., що на 12,5 млн. грн. більше минулорічних надходжень.

Місцеві бюджети поповнились на 38,6 млн. грн., до державного бюджету спрямовано 24,3 млн. грн.

Платниками земельного податку в місцеві бюджети сплачено 8,8 млн. грн.,  суб’єктами господарювання  спрощеної системи оподаткування - відповідно 7,3 млн. грн. єдиного податку, акцизного  податку надійшло 3,2 млн. грн.

Також в державну казну на підтримку армії спрямовано 2,7 млн. грн. військового збору.

Про попередні підсумки декларування доходів громадянами за 2015 рік


Начальником відділу податків і зборів з фізичних осіб Хмільницької ОДПІ Л.В.Нечко було проінформовано місцеві ЗМІ, що протягом січня –березня 2016 року  хмільничани  подали 645 декларацій про отримані доходи за 2015 рік, задекларовані зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб склали 455,5 тис. грн. Найбільше поданих декларацій за отриманим доходом від спадщини, доходу від реалізації сільгосппродукції при самостійному обробітку земельної частки (паю) та інших.

135 декларантів скористались правом на податкову знижку, найбільш популярне подання декларації,  пов’язане з платним навчанням дітей у навчальних закладах, до повернення платникам нараховано 127,1 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

Хмільницька ОДПІ звертається до тих громадян, хто ще не виконав свій конституційний обов’язок, що кампанія декларування триватиме до 1 травня 2016 року, ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмільник, проспект Свободи,25, тел. для довідок: 2-44-63, 2-23-78.


Хмільницька ОДПІ

 

Про затвердження державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій

 

Хмільницька ОДПІ інформує платників податків, що наказом ДФС України від 01.04.2016 року №271 затверджено в новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Визнано таким, що втратив чинність, наказ ДФС від 29.10.2015 р. №829 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій».

Ознайомитись з новим реєстром РРО можна за наступним посиланням на веб-порталі ДФС України: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html

 

Про відповідальність держслужбовця за несвоєчасне подання антикорупційної декларації

 

Хмільницька ОДПІ інформує, що відповідно до ст. 172-6 «Порушення вимог фінансового контролю» Кодексу України про адміністративні правопорушення (зі змінами та доповненнями) несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані - тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 мінімальних заробітних плат.

 

Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів

 

Хмільницька ОДПІ інформує платників, що 22.03.2016 року в «Офіційному віснику України» оприлюднено наказ Міністерства фінансів України  від 11.02.2016 р.  № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України  03 березня 2016 р. за № 340/28470.

Наказом затверджено: Форму звіту № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту»;

Порядок заповнення форми звіту № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту»;
Форму звіту № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв»;
Порядок заповнення форми звіту № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв»;
Форму звіту № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів»;
Порядок заповнення форми звіту № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів»;
Форму звіту № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі»;
Порядок заповнення форми звіту № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі»;
Форму звіту № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі»;
Порядок заповнення форми звіту № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі»;
Форму звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі»;
Порядок заповнення форми звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі»;
Форму звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі»;
Порядок заповнення форми звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі».

Наказ Мінфіну №49  набирає чинності через 30 днів з дня його офіційного опублікування.
 
З повним текстом документа можна ознайомитись на веб-порталі Верховної Ради України за наступним посиланням: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0340-16


Хмільницька ОДПІ

 

[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв rolex replica посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa