cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіХмільник: Про декларування доходів міських посадовців
25.04.2016
Відповідно до частини 2 статті 12 Закону України  «Про засади запобігання і протидії корупції» публікуємо відомості, зазначені у поданій декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за 2015 рік  посадових осіб виконавчих органів міської ради:

Міського голови м. Хмільника
Редчика Сергія Борисовича. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  69433 грн. Фінансові зобов’язання декларанта та інші його витрати: погашення основної суми позики (кредиту) – 7541 грн.; погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 12683 грн. 

Секретаря Хмільницької міської ради – Мороза Анатолія Анатолійовича
та трьох членів його сім’ї. Доходи, одержані (нараховані) з джерел за межами України членами сім’ї декларанта – 4200 євро (117600 грн. згідно курсу 28 грн/євро). Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним: земельна ділянка – 1200 кв.м., сума витрат на оренду чи інше право користування – 124 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: квартира – 54,4 кв.м. Фінансові зобов’язання декларанта та інші його витрати: утримання зазначеного у розділах III-V майна – 124 грн.; фінансові зобов’язання членів сім’ї декларанта: утримання зазначеного у розділах III-V майна – 15360 грн.; погашення основної суми позики (кредиту) – 19120 грн.; погашення основної суми процентів за позикою (кредитом) – 4280 грн.

Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – Костюка Юрія Володимировича
та трьох членів його сім’ї.

Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 662965 грн., членів сім’ї декларанта – 98340,39 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним: земельні ділянки – 600 кв.м., 1213 кв.м.; житлові будинки – 91,8 кв.м., 12 кв.м.; інше нерухоме майно – 526 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: інше нерухоме майно – 294 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на їх придбання (користування): автомобілі легкові – SKODA Fabia; Ford C MAX, 2007 року випуску, 150000 грн. на придбання у власність; ВАЗ 2118 «Каліна», 1500 куб. см., 2006 року випуску.

Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – Вусатюк Людмили Петрівни
та трьох членів її сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 61655,80 грн., членів сім’ї декларанта – 40155,25 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним: житлові будинки – 73,20 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельні ділянки – 5,24 га. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові – Chevrolet AVEO, 1500 куб. см., 2005 року випуску, ВАЗ-2101, 1100 куб. см., 1979 року випуску, HYUNDAI Getz, 1400 куб. см., року випуску. Фінансові зобов’язання членів сім’ї декларанта: добровільне страхування – 430 грн. 

Керуючого справами виконкому міської ради – Павлюка Ігора Миколайовича
та трьох членів його сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 64077,27 грн., членів сім’ї декларанта – 29363,57 грн.  Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним: земельні ділянки: 832 кв.м.; житлові будинки – 135,8 кв.м.; інше нерухоме майно – 66,20 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельні ділянки – 1000 кв.м.  Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта, та витрати декларанта на придбання таких активів: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 7399,33 грн. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності членів сім’ї декларанта: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 102,83 грн.

Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальника фінансового управління міської ради - Гамак Любові Григорівни
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 92204 грн., членів сім’ї декларанта – 36691  грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира - 61,6 кв.м.; членів сім’ї декларанта : земельні ділянки - 1200 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові – ВАЗ 21099 1594 куб. см., 2006 року випуску.

Начальника управління освіти міської ради Коведи Г.І.
та двох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 69270,63 грн.; членів сім’ї – 79591,3 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: квартира – 48,5 кв.м.  Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 800 кв.м.; гараж – 27 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові – GELLY MK, 1500 куб. см., 2013 року випуску.

Заступника начальника управління освіти міської ради Липень І.В.
та трьох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  53043 грн.; членів сім’ї – 104695 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 700 кв.м., квартира - 50,9 кв.м., гараж – 15 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові –Volkswagen jetta, 1600 куб. см., 2008 року випуску. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності членів сім’ї декларанта: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 181000 грн.

Начальника управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Джули В.І.
таодного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  44925,11 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 700 кв.м. Фінансові  зобов’язання декларанта та інші його витрати: погашення основної суми позики (кредиту) – 19000 грн., погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 3600 грн.

Начальника управління містобудування і архітектури міської ради, головного архітектора
  Загнибороди М.М. та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 51884 грн.; члена сім’ї – 18768 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним: земельна ділянка – 1200 кв.м., квартира (1/4 частки)  – 77,1 кв.м., гараж – 24 кв.м.; членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 865 кв.м., житловий будинок – незавершене будівництво, квартира (1/4 частки) – 77,1 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності , в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати на їх придбання: автомобілі легкові – ИЖ 2715 «Москвич», 1981 року випуску; члена сім’ї декларанта: автомобілі легкові –ЗАЗ-968 «Запорожець», 1197 куб. см., 1977 року випуску.

Начальника відділу житлово-комунального господарства управління ЖКГ та КВ міської ради Валігури Л.В.
та двох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  45060,36.; членів сім’ї – 2920 грн.

В.о. начальника управління економіки та євроінтеграції міської ради, начальника відділу з питань розвитку підприємництва та споживчого ринку управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради Драч О.М.
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 50494,7  грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: квартира – 38 кв.м.

Начальника відділу бухгалтерського обліку – головного бухгалтера міської ради Єрошенко С.С.
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  49730 грн.; члена сім’ї – 68657 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 376 кв.м., житловий будинок – 46,9 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування  членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 800 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування члена сім’ї декларанта: автомобілі легкові – ЗАЗ 1102, 1200 куб. см., 2001 року випуску.

Начальника відділу ведення державного реєстру виборців Могульського В.Е
. та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 54644 грн.; члена сім’ї –  33527 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 20 кв.м., квартира – 16,2 кв.м, гараж – 20 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування члена сім’ї декларанта: квартира – 20,9 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на їх пидбання: автомобілі легкові –Opel Omega 2.0i, 1988 куб. см., 1988 рік випуску; інші засоби – моторолер MX 150С, 150 куб. см., 2008 року випуску. Вклади у банка, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта та витрати декларанта на придбання таких активів: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 1353 грн. Фінансові зобов’язання членів сім’ї: добровільне страхування – 450 грн.

Начальника відділу з питань фізичної культури і спорту Пачевського В.Г
. та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 76598 грн.; члена сім’ї – 32987 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 824 кв.м., житловий будинок – 213,8 кв.м.. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування  декларанта, та витрати декларанта на їх придбання: автомобілі легкові – KIA-RIO, 1600 куб. см.,  2012 року випуску; ВАЗ НІВА, 1600 куб. см., 1988 року випуску; інші засоби – причіп легковий - В ПФ01, 2006 року випуску. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта, та витрати декларанта на придбання таких активів: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах 312000 грн. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності членів сім’ї декларанта: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах 312000 грн.

Начальника архівного відділу міської ради Поліщученко Р.М.
та трьох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  52478,17 грн.; членів сім’ї – 795311 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 1600 кв.м., житловий будинок -  88 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 268 кв.м., інше нерухоме майно – 247,9 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові – ВАЗ 2108, 1300 куб. см., 1992 року випуску (немає в наявності), ЗАЗ 110307, 1200 куб. см., 2006 року випуску (немає в наявності); автомобілі  вантажні (спеціальні) – ГАЗ 2705Д, 2860 куб. см., 2004 року випуску; ГАЗ 32213Д, 2860 куб. см., 2002 року випуску. Фінансові зобов’язання декларанта та інші його витрати: погашення основної суми позики (кредиту) – 275 грн.; погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 173 грн. Фінансові зобов’язання членів сім’ї декларанта: погашення основної суми позики (кредиту) – 24000 грн.; погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 9277 грн.

Начальника загального відділу міської ради Прокопович О.Д.
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 52693,01 грн.; членів сім’ї – 93682,69 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельні ділянки – 0,0020 га. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 587 кв.м., житловий будинок – 77,2 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові –ВАЗ 2118, 1500 куб. см., 2006 року випуску.

В.о. начальника відділу у справах сім
ї та молоді Бялківського А.С. та двох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 50185,52 грн. членів сім’ї – 43706,73 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 800 кв.м.; квартира – 23,7 кв.м.

Начальника відділу організаційно-масової роботи міської ради Тендерис О.В.
та двох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 61410,8  грн.; членів сім’ї –  20075 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельні ділянки – 251 кв.м., 500 кв.м., 400 кв.м., житловий будинок – 48,7 кв.м.

Начальник Центру надання адміністративних послуг, державний адміністратор Мельник Л.Ф.
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  46492 грн.; члена сім’ї – 305839 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: квартира (1/4 частки) – 16,3 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: квартира (1/4 частки) – 16,3 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові – ВАЗ 21096, 1300 куб. см., 1992 року випуску. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта, та витрати декларанта на придбання таких активів: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 3773 грн.

Начальника служби у справах дітей міської ради Тишкевича Ю.І.
та чотирьох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 50173,49 грн.; членів сім’ї – 37460,36 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 800 кв.м.; членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 800 кв.м., квартира – 32,7 кв.м. Фінансові зобов’язання членів сім’ї декларанта: погашення основної суми позики (кредиту) – 2877,38 грн.; погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 382,35 грн.

Начальника служби містобудівного кадастру управління містобудування і архітектури
  Олійника О.А. та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 44213,61 грн.; члена сім’ї декларанта – 40046,36 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельні ділянки – 22560 кв.м., 2500 кв.м.; членів сім’ї декларанта: земельні ділянки – 1000 кв.м., 316 кв.м.; житлові будинки – 68,2 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на їх придбання: автомобілі легкові –ВАЗ 217230, 1596 куб. см., 2008 року випуску, ВАЗ 21093, 1500 куб. см., 1990 року випуску; інші засоби – загальний причіп ПР-легковий-В ПГМФ 8302, 2009 року випуску, ИЖ Планета ЗК 1981 року випуску. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта на придбання таких активів: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 6000 грн.; вкладених у звітному році – 6000 грн.; номінальна вартість цінних паперів – 422,25 грн.

Завідувача сектору прогнозування та інвестицій управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради Кондратовець О.В.
та трьох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 24764,67  грн.; членів сім’ї – 33411,22 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: квартира (1/4 частки) – 50 кв.м. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності членів сім’ї декларанта: розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації - 100 грн.; Фінансові зобов’язання членів сім’ї декларанта: погашення основної суми позики (кредиту) – 505,56 грн.; погашення основної суми процентів за позикою (кредитом) – 368,95 грн.

Завідувача сектору з питань юридичної роботи міської ради Буликової Н.А
. та чотирьох  членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 58909,55  грн.; членів сім’ї – 88041,75 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 1796 кв.м., житловий будинок – 124 кв.м., квартира – 65 кв.м.; Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 980 кв.м., житловий будинок – 251,4 кв.м., квартира – 58 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності , в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові –Toyota Camry, 2490 куб. см.,  2011 року випуску.

Завідувача сектору комунального майна управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради Києнко Г.Г.
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  49289,06 грн.; членів сім’ї – 29412,23 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 16300 кв.м., житловий будинок – 109,6 кв.м.

Завідувача сектору з питань кадрової роботи відділу організаційно-масової роботи міської ради Сидоришиної О.Ю.
та двох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 29737 грн.; членів сім’ї – 68277 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 2268 кв.м.; житловий будинок – 55,2 кв.м.; Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 998 кв.м.; житловий будинок – 155,9 кв.м.  Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта - автомобілі легкові – Opel Astra, 1598 куб. см., 2004, року випуску. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта, та витрати декларанта на придбання таких активів: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 634 грн.; вкладених у звітному році – 634 грн. Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності членів сім’ї декларанта: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах – 120 грн. Фінансові зобов’язання  декларанта та інші його витрати: погашення основної суми позики (кредиту) – 1016 грн. Фінансові зобов’язання членів сім’ї декларанта: погашення основної суми позики (кредиту) – 2617 грн.; погашення основної суми процентів за позикою (кредитом) – 13 грн.

Завідувача сектору з питань внутрішньої політики міської ради Мазур Н.П.
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  50196 грн.; члена сім’ї –  46657 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: земельна ділянка – 2500 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 3339 кв.м., житловий будинок – 86,1 кв.м.

Завідувача сектору з питань регулювання земельних відносин Рибак С.В.
та чотирьох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить  37460,36 грн.; членів сім’ї – 50173,49 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна обо користування ним: земельна ділянка – 800 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 800 кв.м. фінансові зобов’язання декларанта та інші його витрати: погашення основної суми позики (кредиту) – 2877,38 грн.; погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 382,35 грн.

Начальника відділу цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Дубравського Й.В.
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 100634 грн.; члена сім’ї – 87731 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на придбання такого майна або користування ним: квартири – 64,5 кв.м.; гараж – 20 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельні ділянки – 1400 кв.м.; інше нерухоме майно – 160 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: автомобілі легкові – RENO, 1500 куб. см., 2013 року випуску, ЛАДА 2104, 1500 куб. см., 1999 року випуску.

Заступника начальника управління – начальник бюджетного відділу – Тищенко Тетяни Петрівни
та двох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 58921 грн., членів сім’ї декларанта – 68254  грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: житловий будинок – 54,4 кв.м.; земельні ділянки - 1591 кв.м., 5087 кв.м., 600 кв.м.; членів сім’ї декларанта : земельні ділянки - 467 кв.м., житловий будинок 79,2 кв.м.

Начальника відділу прогнозування та аналізу доходів фінансового управління міської ради – Святної Інни Вікторівни
та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 69067 грн.  Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира – 39,1 кв.м.

Начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності- головного бухгалтера фінансового управління міської ради – Захарченко Валентини Іванівни
та двох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 55982 грн., членів сім’ї декларанта – 88677  грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира – 16,4 кв.м., земельні ділянки - 26367 кв.м.; членів сім’ї декларанта: квартира – 49,2 кв.м., житловий будинок – 30 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи іншому праві користування членів сім’ї декларанта: автомобілі легкові – Шкода – Октавія, 1600 куб. см., 2006 рік випуску.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради з соціальних питань - Тимошенко Ірини Ярославівни та одного члена сім'ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 64355,66 грн., членів сім'ї декларанта – 16237,11 грн. Відомості про нерухоме майно. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати на придбання такого майна або на користування ним: квартира - ¼(46,8кв.м.- згідно приватизації). Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім'ї декларанта: житловий будинок — 130 кв.м., земельна ділянка — 1230 кв.м., Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім'ї декларанта: автомобіль легковий марка/модель Dаеwоо Lаnоs, 1500 см3,  2004 рік випуску. Відомості про фінансові зобов'язання. Фінансові зобов'язання членів сім'ї декларанта: утримання зазначеного у розділах ІІІ-V майна – 8794,99 грн.

Заступника начальника управління — начальник відділу адресних
соціальних допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради — Кричун Еліни Антонівни
та одного члена сім'ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 82666,12 грн., членів сім'ї декларанта — 35723,83 грн. Відомості про нерухоме майно. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати на придбання такого майна або на користування ним: житловий будинок — 5/24 (50,4 кв.м.), квартира — ¼ (47,4 кв.м.). Відомості про фінансові зобов'язання. Фінансові зобов'язання  декларанта: утримання зазначеного у розділах ІІІ-V майна – 3141,31 грн. Погашення основної суми позики (кредиту) – 1423,75 грн. Погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 70,16 грн. Інші не зазначені у розділах ІІІ-V витрати – 940 грн. Фінансові зобов'язання  членів сім'ї декларанта: погашення основної суми позики (кредиту) – 6080.00грн.

Начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Шиндерук В.В.
. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 54663.92 грн. Відомості про нерухоме майно. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати на придбання такого майна або на користування ним: житловий будинок – 46,1 кв.м.; квартира – 49,6 кв.м.; земельна ділянка – 600 кв.м.; садовий (дачний) будинок – 27кв.м.; витрати: 8500 грн.   Фінансові зобов’язання декларанта та інші його витрати: погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 5961 грн.

Начальника відділу з питань праці Сторожук О.І.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 42945,35грн. Відомості про нерухоме майно. Майно, що перебуває у власності декларанта - відсутнє.

Завідувача сектором прийняття заяв та документів відділу адресних допомог та компенсацій Бородій І.В.
та двох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 68045,92 грн; членів сім’ї –  26295,79 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира – 39,7 кв.м. (23/1000 долі будинку). Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: квартира – 39,7 кв.м. (23/1000 долі будинку). Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві декларанта – автомобілі легкові – марка/модель ЗАЗ 110380 легковий комбі В, 1197 см3, 2007 рік випуску. Відомості про фінансові зобов'язання. Фінансові зобов'язання членів сім’ї декларанта: відсутні.

Завідувача сектором опрацювання заяв та документів і прийняття рішень відділу адресних допомог та компенсацій Дуєвої В.С.
 та одного члена сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 49942,08 грн; членів сім’ї – 22331,71 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: квартира – 47,2 кв.м. Фінансові зобов’язання декларанта та інші його витрати: погашення основної суми позики (кредиту) – 16140 грн. Відомості про фінансові зобов'язання. Фінансові зобов'язання членів сім’ї декларанта: утримання зазначеного у розділах ІІІ-V майна – 3244,88 грн.

Завідувача сектором контролю та виплати відділу адресних соціальних допомог та компенсацій Паршивлюк М.В. та трьох членів сім’ї. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 59613,57 грн; членів сім’ї –  45696,80 грн. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: квартира – 49,9 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 64456,5 кв.м. Відомості про фінансові зобов'язання. Фінансові зобов’язання декларанта та інші його витрати: утримання зазначеного у розділах ІІІ-V майна – 4025грн.; погашення основної суми позики (кредиту) – 14678 грн., погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 9175 грн.

Начальника відділу персоніфікованогого обліку пільгових категорій громадян – Перчук Л.П.
. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить -7270,34 грн.; членів сім*ї – 617710,63.  Відомості про нерухоме майно. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта, та витрати на придбання такого майна або на користування ним:  квартира – 39.4 кв.м.; Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельна ділянка – 120 кв.м.; квартира – 62 кв.м.; садовий (дачний) будинок – 38.2кв.м.;  гараж – 18 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім'ї декларанта: автомобіль легковий марка/модель Кіа CERATO, 1,59см3,  2008 рік випуску. Фінансові зобов'язання  декларанта та інші його витрати: утримання зазначеного у розділах ІІІ-V майна – 2828,15 грн.
Фінансові зобов’язання членів сім*ї декларанта та інші його витрати: утримання зазначеного у розділах ІІІ-V майна –   9063,68 грн.

Головний державний соціальний інспектор Околодько І. П.
  Загальна сума сукупного доходу декларанта становить - 45216 грн; членів сім’ї –  59571 грн. Відомості про нерухоме майно. Майно, що перебуває у власності декларанта - відсутнє. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї декларанта: земельні ділянки – 0,0181га, 0,25га, 0.25га. 0.8663га;  житловий будинок – 130кв.м., 92,6кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім'ї декларанта: автомобіль легковий марка/модель Shevrolet Aveo, 1500 см3,  2008 рік випуску. Відомості про фінансові зобов'язання. Фінансові зобов’язання декларанта та інші його витрати; погашення основної суми позики (кредиту) – 17091грн. Фінансові зобов’язання членів сім*ї декларанта та інші його витрати: утримання зазначеного у розділах ІІІ-V майна –   2305 грн.; погашення основної суми позики (кредиту) – 12079 грн.

 

 

Виконавчий комітет Хмільницької міської ради

 

[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв hair wigs посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa