cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіІнформує Хмільницька ОДПІ
27.04.2016

З 1 травня  мінімальна заробітна плата – 1450 грн.

Хмільницька ОДПІ нагадує платникам податків, що згідно вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з 1 травня 2016 року підвищується рівень заробітної плати та прожиткового мінімуму. На період з 01.05.2016 року до 30.11.2016 року їх розмір становитиме 1450 грн.

Таким чином сума заробітної плати працівнику с з 1 травня 2016 року не повинна бути менше вказаного розміру.

За недодержання роботодавцями мінімально встановлених розмірів зарплати, їх може бути притягнуто до відповідальності відповідно до ст. 265 КЗпП.

Крім того, розмір мінімальної заробітної плати впливає на розрахунок єдиного соцвнеску.

Нагадуємо, що з 01.01.2016 р. ставка для нарахування ЄСВ становить 22% до визначеної бази нарахування.

Але ч. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ установлено порядок нарахування ЄСВ, якщо база його нарахування не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід. У такому разі сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки ЄСВ (22%).

Тобто з 01.05.2016 р. розмір мінімального страхового внеску становитиме 319,00 грн  (1450 грн*22%).

На рівні мінімального страхового внеску мають сплачувати ЄСВ за себе фізособи-підприємці платники єдиного податку та самозайняті особи.

Хмільницька ОДПІ

Вінницький інститут Університету державної фіскальної служби України запрошує  на заочну форму навчання за спеціальностями:

     аудитора         податківця          юриста  митника  фінансиста

 
Чому саме ми?  Це пояснити просто:
зручний графік навчання
диплом європейського зразка
готуємо державних службовців
зручна форма оплати
можливість вступу за різними спеціальностями
можливість отримання паралельної освіти за кордоном (Польща, Німеччина, Франція)

У межах нашого навчального закладу втілено найпрогресивнішу освітянську технологію – академічну мобільність студентів. Вона базується на участі студентів у програмах подвійного диплому та індивідуальних грантах. Розвиваючи мобільність студентів, університет бере участь у процесах інтернаціоналізації та глобалізації, розвиває підготовку професіоналів, висококваліфікованих спеціалістів; підтримує соціальні, економічні, культурні, політичні взаємовідносини та зв’язки з іншими країнами. В університеті налагоджено конструктивні наукові зв’язки з рядом міжнародних організацій, навчальних і наукових установ Франції, Іспанії, Польщі, США, Німеччини, Хорватії, Словаччини, Чехії, Південної Кореї та інших країн. Студентам, які переривають навчання у вищих навчальних закладах з метою навчання чи стажування в освітніх i наукових установах іноземних держав, може надаватись академічна відпустка. Крім того, студент може навчатися одночасно не перериваючи навчання у двох університетах отримавши індивідуальний графік навчання. До Вашої уваги також пропонуються можливість долучитись до таких грантів та стипендій як-то: програми Британської Ради; програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD); стипендії на навчання для випускників ВНЗ (DAAD); програма академічного обміну iменi Фулбрайта в Українi; програма Еразмус Мундус тощо.

Випускники Вінницького інституту мають високий рейтинг і користуються попитом на вітчизняному та зарубіжному ринках праці. Так, вони успішно працюють у державних органах та їх структурних підрозділах (Державна фіскальна служба, Державна казначейська служба, Міністерство фінансів України, регіональні митниці, Державна фінансова інспекція України, Фонд державного майна України, Рахункова палата України, Пенсійний фонд України тощо) та комерційних установах (бухгалтерські та фінансові служби підприємств, аудиторські компанії, інвестиційні компанії та фонди, небанківські фінансові установи, лізингові компанії, страхові компанії, комунальні підприємства тощо). Окрім того, адміністрацією Вінницького інституту надається допомога студентам у працевлаштуванні.

Отож, ми запрошуємо:
1) На перший курс: на базі 11 класів – за конкурсом сертифікатів ЗНО за 2016 р. з української мови та літератури, математики, історії України або географії,іноземної мови (програма «бакалавр»)- термін навчання чотири роки.

2) На третій курс: осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодшого спеціаліста» за напрям підготовки «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Право» (фахові випробовування). Також на навчання запрошуються абітурієнти за відповідними спеціальностями, що мають диплом «молодшого спеціаліста» здобутий за іншою спеціальністю («перехресний» вступ).

3) На п’ятий курс: осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» (неспорідненого напряму підготовки також) за програмою «спеціаліст» (фахові випробовування та вступне випробування з іноземної мови) - термін навчання один рік.

Для вступу Вам необхідно подати наступні документи:
1. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.
2. Сертифікат (сертифікати) базового рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).
3. Копію документа, що посвідчує особу та громадянство.
4. Шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.
5. Шість конвертів із марками.
6. Паперова папка без зав’язок, папка для файлів, 10 файлів, 20 аркушів А-4.
7. Копія військового квитка (посвідчення про приписку до призивної дільниці).
8. Копія шлюбного свідоцтва чи свідоцтва про зміну прізвища (для осіб, які мають розбіжності прізвищ у документах).

Адреса: 21029,  м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 145 , 10 поверх, тел. (0432) 56-05-81, 56-07-25


Хмільницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

 

[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв rolex replica посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa