cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіХмільник: На 12 сесії міської ради
10.05.2016

28 квітня ц.р. під головуванням міського голови Сергія Редчика за участі 31 депутата розпочала роботу 12 чергова сесія міської ради 7 скликання.

У залі засідань велася пряма відео трансляція, яку забезпечили виконавчі органи міської ради. Також, слід зазначити, що представником телеканалу «1+1» велася зйомка першої частини пленарного засідання.

У роботі пленарного засідання взяли участь представники Спілки учасників АТО. Голова Спілки Валентин Ковальський звернувся до міського голови щодо вирішення питання із виділення земельних ділянок учасникам АТО, акцентувавши увагу на тому, що вже більше двох років питання про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій у зоні АТО не вирішується.

Вояки досить емоційно вимагали розробити чіткий графік виділення земельних ділянок учасникам АТО, створення робочої групи, яка має розробити такий графік та до якої мають увійти не менше третини представників ГО «Спілка учасників АТО».

Перед початком роботи міський голова вручив посвідчення помічникам-консультантам депутатів міської ради, які офіційно заявили про своїх помічників. Посвідчення отримали помічники депутата Олександра Гончаренка - Вознюк Олександр Павлович, Плахотнюк Володимир Ілліч, П’ятківський Сергій Анатолійович, помічники депутата Олександра Ткача - Григорук Іван Петрович, Іщук Оксана Леонідівна, помічники депутата Олександра Кубряка- Андреєв Анатолій Михайлович, Доценко Анатолій Петрович, Кравчук Володимир Васильович, помічники депутата Олег Бабія - Кривопуск Костянтин Миколайович, Шакула Олександр Михайлович.

Міський голова повідомивпро зміну голови фракції Європейської партії. У зв»язку з обранням секретарем міської ради Анатолія Мороза головою фракції Європейської партії України обраноВіктора Копицю.

Загалом цього дня міські обранці розглянули 24 планові питання та одне питання, запропоноване депутатом міської ради Олександром Гончаренком. У питанні «Різне» депутати запланували опрацювати ще 15 питань.

Безпосередню роботу депутати розпочали з питання «Про розроблення містобудівної документації – детального плану території  південного житлового району», з якого доповідав начальник управління містобудування та архітектури міської ради, головний архітектор міста Михайло Загниборода. Мова йшла про розробку містобудівної документації на резервну територію площею 53 га для подальшого виділення учасникам АТО земельних ділянок для індивідуального будівництва.

Не вперше питання про розроблення містобудівної документації стають резонансними на сесіях Хмільницької міської ради. Не стала винятком і 12 сесія. Проте, міський голова Сергій Редчик наголосив на тому, що процес виділення земельних ділянок з самого початку має відбуватися у законному руслі, аби потім людям не довелося зайвий раз доводити свої права на цю землю. Депутати одноголосно підтримали цей проект рішення.

Другим слухалося і було проголосоване питання, яке було включено до порядку денного «Різне» і перенесено на початок: «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для подальшого оформлення права власності на земельну ділянку по вул.Івана Богуна, 17А у м. Хмільнику громадянці Муравській А.А.». Більшістю голосів депутати підтримали виділення матері загиблого Сергія Муравського земельної ділянки площею 10 соток для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Традиційно секретар міської ради Анатолій Мороз доповів про хід виконання критичних зауважень та пропозицій, висловлених депутатами на попередніх сесіях міської ради 7 скликання та депутатських звернень у міжсесійний період.

Депутати затвердили план роботи Хмільницької міської ради на II квартал  2016 року.

Прийнято рішення «Про реформування міськрайонної газети «Життєві обрії» та її редакції, співзасновниками яких є Хмільницька міська рада». Відповідно до цього рішення міська рада виходить зі складу співзасновників міськрайонної газети «Життєві обрії» та  її редакції з наступним перетворенням редакції газети «Життєві обрії» членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Депутатським корпусом було підтримано проект рішення «Про погодження переліку платних послуг, які можуть надаватися Хмільницькою дитячо-юнацькою спортивною школою». Депутати досить скурпульозно розглядали це питання і на спільному засідання постійних комісій, і на пленарному засіданні міської ради.

Окремими рішеннями затверджено у новій редакції Положення про відділ з питань фізичної культури і спорту міської ради, про управління освіти міської ради, про службу у справах дітей міської ради, про відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради, про управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради та його структурних підрозділів, а також внесено зміни до Статуту КП «Хмільницька ЖЕК» та Статуту КП «Хмільниккомунсервіс».

Декілька питань стосувались внесення змін до міських цільових програм, а саме до Програми утримання дорожнього господарства міста Хмільника на 2016-2017 рр. (зі змінами) та Програми підвищення енергоефективності  та зменшення споживання енергоресурсів в м. Хмільнику на 2016-2017 роки.

Зокрема, питання, що стосувалось програми утримання дорожнього господарства міста викликало жваву дискусію, у ході якої депутатами було внесено декілька пропозицій до цього проекту рішення.

Так, депутат Гуцалюк О.М. запропонувала залучати перевізників до участі у самій програмі утримання дорожнього господарства міста Хмільника зокрема в частині введення станційного збору з кожного проданого квитка для облаштування зупинок міського транспорту, так як це робиться в інших містах України.

Депутати Олександр Гончаренко та Олександр Ткач запропонували вивчити питання щодо встановлення зупинок по вулицях Кутузова та Курортній у зв’язку з тим, що це вулиці досить значної протяжності, на яких немає жодної зупинки або їх мало.

Революційним назвали депутати рішення «Про створення комунального закладу «Історичний музей м. Хмільника»», адже упродовж історії міста Хмільник не мав своєї міської музейної установи. 26 місцевих обранців підтримали це рішення.

Під час розгляду питання про хід виконання Стратегії стійкого розвитку міста Хмільника до 2020 року доповідач Любов Гамак запропонувала заслухати Сергія Шмаля, який є переможцем конкурсу щодо створення туристично-інформаційного центру міста Хмільника.

Сергій Шмаль представив загальну концепцію створення єдиного міського центру і запевнив присутніх, що буде робити все можливе для досягнення основної мети туристично-інформаційного центру, а саме: поширення адресної і тематичної інформації та просування іміджу міста – курорту Хмільник завдяки підвищенню поінформованості відпочиваючих та гостей міста.

Непідробний інтерес депутатського корпусу викликало рішення «Про затвердження Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян міста Хмільника», основними завданнями якої є підвищення суспільної активності молодих громадян та забезпечення постійної співпраці органу місцевого самоврядування з громадськістю міста.

Виконання цієї Програми дозволить врахувати думки та пропозиції громадськості у вирішенні пріоритетних завдань розвитку міста, сприятиме налагодженню конструктивної співпраці та довіри між громадянами і владою, відкритості влади для громади та розвитку інфраструктури міста, його соціального, культурного, екологічного життя.

Продовження пленарного засідання 12 сесії відбулось 4 травня. Цього дня депутати розглянули левову частку усіх планових питань та питання порядку денного «Різне». Зокрема питання, які стосувались граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів за рахунок коштів міського  бюджету, яке не підтримав депутатський корпус.

Майже тридцять питань стосувались земельного блоку. Проте, п’ять з них не знайшли підтримки у депутатського корпусу, а саме питання про надання виконавчому комітету Хмільницької міської ради дозволу на виготовлення проекту із землеустрою на земельну ділянку у м. Хмільнику на розі вул. 1 Травня і вул. Меліоративна та по вул. Північна, про розгляд заяви ФОП Цибух М. В. щодо викупу земельної ділянки, що розташована по вул. Тімірязєва, 5Г та перебуває у користуванні ФОП Цибух М.В. та про розгляд заяви ТОВ «Вінницябуд» щодо надання в користування на умовах оренди земельної ділянки, що розташована у м. Хмільнику по вул. 1 Травня, 41Б.

В порядку денному «Різне» депутатський корпус підтримав внесення змін до Міської комплексної програми підтримки учасників Антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців м. Хмільника на 2016 р. в частині виділення одноразової допомоги на поховання сім’ям наших загиблих земляків-учасників АТО, вніс зміни до Міської програми розвитку освіти міста щодо функціонування пришкільних таборів літнього відпочинку на  базі ЗОШ міста, підтримав звернення до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.П., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо забезпечення фінансування професійно-технічної освіти та визначив балансоутримувача ставка по вулиці Вугринівська, а саме – КП «Хмільниккомунсервіс».

Депутат Олександр Цюрпіта висловив ініціативу мешканців вулиці Набережної щодо облаштування дитячого та спортивного майданчика навпроти будинків №46 та № 48 по цій вулиці, яка була сприйнята депутатами позитивно. Однак, практичне втілення цієї ідеї у життя потребує додаткового вивчення та опрацювання.


Депутати підтримали депутатський запит депутата Олександра Ткача щодо звернення до нього Когута Б.І. про розміщення в міській раді інформації про оздоровлення учасників АТО.

Місцеві обранці відхилили питання порядку денного «Різне», що стосувались створення незалежної комісії з відповідних фахівців та депутатів Хмільницької міської ради щодо правомірності дій працівників міської ради Костюка Ю.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та Загнибороди М.М., начальника управління містобудування та архітектури міської ради, головного архітектора міста, що стосувались поділу земельної ділянки ФОП Болбат С.М. А також питання про розгляд заяви ФОП Квіка Р.І. щодо встановлення батуту біля майданчика «Рошен» у м. Хмільнику.

Депутатський корпус зняв з розгяду проекти рішень, які були винесені у порядок денний «Різне» Подольським Л.І. та Копицею В.Г. у зв’язку з вітсутністю у сесійній залі ініціаторів цих питань.

Варто зазначити, що кворум наприкінці пленарного засідання ради забезпечили лише18 депутатів.
 

 

Відділ організаційно-кадрової роботи Хмільницької міської ради

 
[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв rolex replica посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa