cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Welcome to Khmilnyk
головна      форум робота контакти
                
Знайомство з містом               
Курорт Хмільник                       

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Офіційна інформація               
Адмінпослуги               
Доступ до публічної інформації               
Тендери та конкурси               
Економіка і бізнес                    
Інформація для підприємців               
Пропозиції інвесторам            
Система управління якістю               

Українські міста в IнтернетіДо відома депутатів Хмільницької міської ради
04.11.2016

Відповідно до розпорядження міського голови С.Б. Редчика 17 листопада 2016 року о 10.00 год. у залі засідань міської ради / 2 поверх / відбудеться 26 сесія міської ради 7 скликання.

На розгляд сесії виносяться питання: 

-
 
Про хід виконання рішень, критичних зауважень та пропозицій, висловлених депутатами на попередніх сесіях міської ради 7 скликання, та депутатських звернень у міжсесійний період
-
Про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
-
Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради 7 скликання
-
Про результати діяльності Калинівської місцевої прокуратури на території міста Хмільника
-
Про затвердження в новій  редакції  Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Хмільника та Структури  територіального  центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) м. Хмільника
-
Про затвердження Положення про Хмільницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
-
Про затвердження Положення про виконавчий комітет міської ради 7 скликання у новій редакції
-
Про введення додаткових штатних одиниць в штатний розпис працівників виконавчих органів міської ради та їх структурних підрозділів
-
Про затвердження у новій редакції Положення про Управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради
-
Про затвердження Міської  комплексної програми «Добро» на 2017р.
-
Про затвердження статуту Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи (в новій редакції )
-
 
 
Про внесення змін та доповнень  до Міської програми сприяння розвитку місцевого самоврядування та партнерських відносин у м. Хмільнику на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 3сесії міської ради 7 скликання № 34 від 04.12.2015 року
-
Про Програму розвитку  малого і  середнього підприємництва в місті Хмільнику на 2017-2018 роки
-
Про  внесення  змін  до  Міської програми  розвитку культури та духовного відродження  у м. Хмільнику на  2016- 2018роки (зі змінами)
-
Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 7 скликання від 04.12.2015 р. №25 «Про Порядки використання коштів міського бюджету, передбачених на фінансування Міської програми розвитку культури та духовного відродження у м.Хмільнику на 2016-2018 роки»
-
Про затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради  у новій редакції
-
Про затвердження міської Програми розвитку житлово-комунального -господарства та благоустрою міста Хмільника на 2017 рік 
-
Про внесення змін та доповнень до міської Програми утримання дорожнього господарства міста Хмільника на 2016-2017 рр., затвердженої рішенням 3 сесії міської ради 7 скликання від 04.12.2015р. №39 (зі змінами)
-
Про внесення змін до міської цільової Програми регулювання земельних відносин та управління комунальною власністю у місті Хмільнику на 2013-2016 роки (зі змінами)
-
Про внесення змін до Статуту КП «Хмільниккомунсервіс»
-
Про затвердження Положення про фінансове управління Хмільницької міської ради
-
Про затвердження звіту про виконання бюджету міста  Хмільника за 9 місяців  2016 р.
-
Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 7 скликання від 18.12.2015р. № 56 «Про бюджет міста Хмільника на 2016 рік» (зі змінами)
-
Про визначення фізичної особи – підприємця Попова А.О. агентом зі справляння туристичного збору 
-
Про окремі умови оплати праці міського голови та його заступника за  вересень, жовтень  2016р.
-
Про затвердження технічної документації та надання земельних ділянок в користування на умовах оренди для обслуговування гаражів
-
Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для подальшого оформлення права власності на земельні ділянки у м. Хмільнику (присадибні земельні ділянки)
-
Про розірвання договорів оренди землі, затвердження документації із землеустрою та безоплатну передачу у власність земельних ділянок (присадибні земельні ділянки)
-
Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для подальшого оформлення права користування на умовах оренди на земельні ділянки (присадибні земельні ділянки)
-
Про затвердження документації із землеустрою та передачі в користування на умовах оренди земельної ділянки (присадибна земельна ділянка).
-
Про поновлення дії договору оренди землі для городництва
-
Про внесення змін до рішень сесій Хмільницької міської ради (які стосуються громадян).
-
Про внесення змін до договору оренди землі .
-
Про погодження меж земельних ділянок.
-
Про розгляд питання щодо затвердження документації із землеустрою та безоплатну передачу у власність земельної ділянки по вул. Медова, 3 гр. Пірожок Н.О.
-
Про надання виконавчому комітету Хмільницької міської ради дозволу на виготовлення проекту із землеустрою на земельну ділянку у м. Хмільнику по вул. Привокзальна (суміжну до земельних ділянок ПрАТ «Вінницяоблпаливо» та Нечая В.П.).
-
Про розгляд заяви ПрАТ «АВІАС Плюс», щодо внесення змін до договору оренди землі по вул. Івана Богуна, 77.
-
Про розгляд заяви Нечая В.П. щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що розташована у м. Хмільнику по вул. Привокзальна, 75.
-
Про розгляд листа Хмільницької районної ради про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Столярчука, 1.
-
Про розгляд заяви ПрАТ «Вінницяоблпаливо» про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки, розташованої у м. Хмільнику по вул. Привокзальна, 75 (колишня вул. Привокзальна, 6).
-
Про розгляд заяви ФОП Дремблюги Сергія Афанасійовича про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки, розташованої у м. Хмільнику по вул. Василя Порика, 15 б.
-
Про розгляд заяви ПП «Клімат-системи» про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки, що розташована у місті Хмільнику по вул. Курортна, 2А.
-
Про розгляд заяви ФОП Ніколаєва Григорія Григоровича щодо поновлення договору оренди земельної ділянки у м. Хмільнику по вул. 1 Травня 18в.
-
Про розгляд заяви ФОП Присяжнюк О.О. щодо поновлення договору оренди земельної ділянки у м. Хмільнику по вул. Ринкова.
-
Про розгляд заяви ФОП Сидоришина Володимира Васильовича щодо поновлення договору оренди землі у м. Хмільнику по вул. 1 Травня (зупинка ЗОШ №4) .
-
Про затвердження Положення про комісію громадського контролю по земельних відносинах
-
Різне
 
Запрошуються депутати міської та обласної рад, члени виконкому 7 скликання, працівники управлінь та відділів міської ради, представники ЗМІ та громадськість міста.
 
[версія для друку]
               Міська громада
             Органи самоорганізації
              населення в дії
               Громадянське
               суспільство
               Міста-партнери
               Гуманітарна сфера
               Сервіс та дозвілля
               Архів новин
               Доступне житло
Оголошення
28.12.2016
Хмільник: Запрошуємо маленьких хмільничан на зимове свято!

2 січня 2017 року об 11.00.год. запрошуємо в РБК маленьких хмільничан на концертно-розважальну програму «Ой весела в нас зима».

27.12.2016
Хмільник: Зустрічаймо Новий Рік!

Запрошуємо хмільничан та гостей міста-курорту 31 грудня 2016 року о 21.00 год. взяти участь у традиційному театралізованому дійстві «Зустрічаймо Новий Рік», що відбудеться на площі біля районного Будинку культури.

23.12.2016
Хмільник: Продовження 28 сесії міської ради 7 скликання переноситься!

26 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідання міської ради (2 поверх) відбудеться продовження пленарного засідання 28 сесії міської ради 7 скликання.


Пошук

Опитування
Який вид екскурсії Хмільником особисто для Вас був би найцікавішим?
 краєзнавча екскурсія
 екскурсія санаторно-курортними закладами
 велосипедна екскурсія
 автобусна екскурсія
 мото-екскурсія (екомобілі)
 повітроплавна екскурсія
 екскурсія-квест
 маю іншу думку
 мені байдуже
Результати
Архів опитуваньУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв rolex replica посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa